YOUTH GIRLS SINGLES (U-17) : MAIN DRAW
R/64
R/32
3 - 0 (8,3,4)
18-Jun,19:00h T 16
3 - 0 (5,7,7)
517
SAINI Suhana
HRN
676
BHARAT Vartica
UP
3 - 0 (6,7,7)
18-Jun,19:00h T 15
3 - 0 (14,8,10)
566
PATEL Hardee
MHR B
480
GUPTA Kaashvi
DLI
3 - 2 (10,-9,9,-3,11)
18-Jun,19:00h T 14
3 - 0 (7,8,4)
652
VENKATASAMY SURIYA NARAYANAN Nehal
TTTA
532
VANSHIKA Deshna M
KNT
3 - 0 (6,4,5)
18-Jun,19:00h T 13
3 - 0 (4,3,3)
446
JOARDAR Oishiki
BNG A
576
KOTECHA Taneesha
MHR B
3 - 0 (8,7,9)
18-Jun,19:00h T 12
3 - 0 (3,13,8)
481
NARANG Lakshita
DLI
573
SAWANT Shravani
MHR B
3 - 0 (10,7,6)
18-Jun,19:00h T 11
3 - 0 (9,8,9)
504
PAWAR Pratha
GUJ
450
BHOWMICK Sneha
BNG A
3 - 1 (6,-9,8,8)
18-Jun,19:00h T 10
3 - 1 (-6,9,6,10)
658
ANAND Shriya
TTTA
448
BHATTACHARJEE Sandika
BNG A
3 - 1 (5,-9,7,11)
18-Jun,19:00h T 9
3 - 0 (7,8,2)
546
P NAIR Pranati
KRL
567
VARGHESE Jennifer
MHR B
R/16
3 - 2 (-8,8,2,-8,9)
18-Jun,20:30h T 1
3 - 2 (-4,5,5,-9,3)
676
BHARAT Vartica
UP
480
GUPTA Kaashvi
DLI
3 - 0 (8,8,7)
18-Jun,20:30h T 2
3 - 0 (8,12,9)
532
VANSHIKA Deshna M
KNT
576
KOTECHA Taneesha
MHR B
3 - 1 (-9,5,8,12)
18-Jun,20:30h T 3
3 - 0 (5,4,5)
573
SAWANT Shravani
MHR B
450
BHOWMICK Sneha
BNG A
3 - 1 (-7,7,8,11)
18-Jun,20:30h T 4
3 - 0 (5,5,8)
448
BHATTACHARJEE Sandika
BNG A
567
VARGHESE Jennifer
MHR B
QF
3 - 1 (-8,7,8,10)
19-Jun,10:00h T 1
3 - 0 (7,9,7)
676
BHARAT Vartica
UP
576
KOTECHA Taneesha
MHR B
3 - 1 (9,3,-11,6)
19-Jun,10:00h T 2
3 - 0 (10,4,5)
573
SAWANT Shravani
MHR B
567
VARGHESE Jennifer
MHR B
SF
4 - 0 (5,9,4,4)
19-Jun,11:30h T 5
4 - 1 (2,-7,4,10,6)
576
KOTECHA Taneesha
MHR B
567
VARGHESE Jennifer
MHR B
FINAL
4 - 2 (9,-4,5,-8,4,10) 19-Jun,15:00h T 2 4 - 3 (11,-8,-8,7,-10,8,13)
576
KOTECHA Taneesha
MHR B
584
DATTA Subhankrita
NCOE
WINNER
576
KOTECHA Taneesha
MHR B
YOUTH GIRLS SINGLES (U-17) : MAIN DRAW
R/64
R/32
3 - 1 (5,-10,3,0)
18-Jun,19:00h T 8
3 - 1 (-9,8,2,10)
568
VARTIKAR Pritha
MHR B
515
DARGAN Saanvi
HRN
3 - 2 (7,-11,5,-9,2)
18-Jun,19:00h T 7
3 - 0 (4,3,5)
447
ROY Saanvi
BNG A
668
K Disha
UP
3 - 0 (3,2,9)
18-Jun,19:00h T 6
3 - 0 (6,7,8)
442
ROY Ditsa
BNG A
570
SAKPAL Radhika
MHR B
3 - 2 (-6,-9,4,6,5)
18-Jun,19:00h T 5
3 - 1 (9,6,-8,11)
637
BRAMHACHARY Diya
TTFI
559
MIRCHANDANI Risha
MHR A
3 - 2 (6,-4,-7,6,8)
18-Jun,19:00h T 4
3 - 2 (7,-10,8,-16,8)
484
KAPOOR Riddhima
DLI
513
VOHRA Preksha
HRN
3 - 0 (9,7,4)
18-Jun,19:00h T 3
3 - 0 (8,8,8)
574
BHAT Shubha
MHR B
584
DATTA Subhankrita
NCOE
3 - 0 (5,8,6)
18-Jun,19:00h T 2
3 - 2 (5,-7,8,-7,4)
445
SAHA Nandini
BNG A
571
WANI Sayali
MHR B
3 - 1 (6,7,-7,6)
18-Jun,19:00h T 1
3 - 0 (7,4,6)
674
MAHAJAN Suhani
UP
651
BASKAR Kavyasree
TTTA
R/16
3 - 2 (-7,-4,5,6,5)
18-Jun,20:30h T 5
3 - 1 (8,5,-7,8)
568
VARTIKAR Pritha
MHR B
668
K Disha
UP
3 - 0 (7,6,9)
18-Jun,20:30h T 6
3 - 0 (8,7,7)
442
ROY Ditsa
BNG A
637
BRAMHACHARY Diya
TTFI
3 - 1 (-5,3,6,9)
18-Jun,20:30h T 7
3 - 0 (5,11,11)
484
KAPOOR Riddhima
DLI
584
DATTA Subhankrita
NCOE
3 - 2 (-9,5,-9,6,8)
18-Jun,20:30h T 8
3 - 2 (-9,10,-3,5,8)
571
WANI Sayali
MHR B
651
BASKAR Kavyasree
TTTA
QF
3 - 2 (-9,-8,9,10,1)
19-Jun,10:00h T 3
3 - 2 (8,-6,-6,8,7)
568
VARTIKAR Pritha
MHR B
442
ROY Ditsa
BNG A
3 - 2 (5,-11,8,-11,4)
19-Jun,10:00h T 4
3 - 0 (6,10,7)
584
DATTA Subhankrita
NCOE
651
BASKAR Kavyasree
TTTA
SF
4 - 0 (3,8,11,4)
19-Jun,11:30h T 6
4 - 3 (7,8,-3,6,-5,-9,8)
568
VARTIKAR Pritha
MHR B
584
DATTA Subhankrita
NCOE