TIME | TABLE | EVENT | GROUP | PLAYER 1 | PLAYER 2 | WINNER NAME | RESULT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 |
T1 | YGS - U 15 | R/32 | KAUSHIK BHUMIKA (ASM) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | 1-3 |
08:00 |
T2 | YGS - U 15 | R/32 | KARMAKAR AVISHA (BNG A) | PRATIGYA Pratigya (PSPB A) | KARMAKAR Avisha (BNG A) | 3-0 |
08:00 |
T3 | YGS - U 15 | R/32 | BASU DIYA (BNG A) | SINGHAL Ayushi (DLI) | BASU Diya (BNG A) | 3-2 |
08:00 |
T4 | YGS - U 15 | R/32 | M HANSINI (TNTTA) | DATTA Subhankrita (BNG A) | DATTA Subhankrita (BNG A) | 0-3 |
08:00 |
T5 | YGS - U 15 | R/32 | ANANTH KUMAR NIHARIKA (KNT) | NAGAM Sharvani (TTTA) | NAGAM Sharvani (TTTA) | 2-3 |
08:00 |
T6 | YGS - U 15 | R/32 | MAHAJAN SUHANI (UP) | BASU Disha (BNG A) | MAHAJAN Suhani (UP) | 3-2 |
08:00 |
T7 | YGS - U 15 | R/32 | CHAKRABORTY ANKOLIKA (BNG A) | MAZUMDAR Prachi (PSPB A) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 3-0 |
08:00 |
T8 | YGS - U 15 | R/32 | SAHA NANDINI (BNG A) | MUDGAL Vanshika (DLI) | SAHA Nandini (BNG A) | 3-2 |
08:00 |
T9 | YGS - U 15 | R/32 | ROY SREEDATRI (PSPB A) | PANDA Sayani (NCOE) | ROY Sreedatri (PSPB A) | 3-1 |
08:00 |
T10 | YGS - U 15 | R/32 | BHAT SHUBHA (MHR B) | ASPATHI Satya (TELG) | BHAT Shubha (MHR B) | 3-1 |
08:00 |
T11 | YGS - U 15 | R/32 | BHATT KAVYA (MHR B) | GOEL Prisha (DLI) | GOEL Prisha (DLI) | 1-3 |
08:00 |
T12 | YGS - U 15 | R/32 | ROY SAANVI (BNG A) | SHARMA Samaira (RAJ) | ROY Saanvi (BNG A) | 3-0 |
08:00 |
T13 | YGS - U 15 | R/32 | BRAMHACHARY DIYA (BNG A) | PATEL Hardee (MHR B) | PATEL Hardee (MHR B) | 2-3 |
08:00 |
T14 | YGS - U 15 | R/32 | KAPOOR RIDDHIMA (DLI) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | KAPOOR Riddhima (DLI) | 3-2 |
08:00 |
T15 | YGS - U 15 | R/32 | DASGUPTA SAYANTANI (BNG B) | TRIPATHI Avani (UP) | TRIPATHI Avani (UP) | 2-3 |
08:00 |
T16 | YGS - U 15 | R/32 | BHATTACHARJEE SANDIKA (BNG A) | BALAJI REENA Nandhini (TNTTA) | BHATTACHARJEE Sandika (BNG A) | 3-1 |
08:20 |
T1 | YGS - U 13 | R/32 | SINGH HIYA (GUJ) | KARMAKAR Avisha (BNG A) | KARMAKAR Avisha (BNG A) | 0-3 |
08:20 |
T2 | YGS - U 13 | R/32 | GOEL PRISHA (DLI) | GODSE Ayushi (KNT) | GOEL Prisha (DLI) | 3-0 |
08:20 |
T3 | YGS - U 13 | R/32 | SAIKIA GARGI (ASM) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | 0-3 |
08:20 |
T4 | YGS - U 13 | R/32 | BHATT KAVYA (MHR B) | DHAR Shreya (BNG B) | BHATT Kavya (MHR B) | 3-1 |
08:20 |
T5 | YGS - U 13 | R/32 | GOEL TEETIKSHA (CHD) | UMATE Ikshika (MHR A) | UMATE Ikshika (MHR A) | 0-3 |
08:20 |
T6 | YGS - U 13 | R/32 | RAY AHONA (BNG A) | HARIMAKESHWARAN Yavanika (TTTA) | RAY Ahona (BNG A) | 3-0 |
08:20 |
T7 | YGS - U 13 | R/32 | PRATIGYA PRATIGYA (PSPB A) | EDWARD Edwina (KRL) | EDWARD Edwina (KRL) | 0-3 |
08:20 |
T8 | YGS - U 13 | R/32 | BALAJI REENA NANDHINI (TNTTA) | KINI Vrishali (KNT) | BALAJI REENA Nandhini (TNTTA) | 3-0 |
08:20 |
T9 | YGS - U 13 | R/32 | DASGUPTA SAYANTANI (BNG B) | DAS Syndrela (BNG A) | DAS Syndrela (BNG A) | 1-3 |
08:20 |
T10 | YGS - U 13 | R/32 | SINGHAL AYUSHI (DLI) | CHOWDHARY Himanshi (KNT) | SINGHAL Ayushi (DLI) | 3-1 |
08:20 |
T11 | YGS - U 13 | R/32 | DARVATKAR RUCHITA (MHR B) | PAWAR Pratha (GUJ) | PAWAR Pratha (GUJ) | 2-3 |
08:20 |
T12 | YGS - U 13 | R/32 | MURALIDHARAN ANANYA (TTTA) | NANDI Aarushi (BNG A) | MURALIDHARAN Ananya (TTTA) | 3-1 |
08:20 |
T13 | YGS - U 13 | R/32 | CHAKRABARTY SANCHARI (BNG A) | M Hansini (TNTTA) | M Hansini (TNTTA) | 0-3 |
08:20 |
T14 | YGS - U 13 | R/32 | AHUJA AARNA GAUHAR (DLI) | SAHA Tanmayee (BNG A) | SAHA Tanmayee (BNG A) | 0-3 |
08:20 |
T15 | YGS - U 13 | R/32 | JAIN DHAANI (DLI) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 0-3 |
08:20 |
T16 | YGS - U 13 | R/32 | BHOOTA RIANA (MHR A) | TRIVEDI Jiya (GUJ) | BHOOTA Riana (MHR A) | 3-0 |
08:40 |
T1 | YGS - U 11 | R/16 | BANERJEE SATURYA (BNG A) | PATEL Krisha (GUJ) | PATEL Krisha (GUJ) | 0-3 |
08:40 |
T2 | YGS - U 11 | R/16 | KAR SARANYA (BNG A) | E G Kaviyazh (TTTA) | KAR Saranya (BNG A) | 3-1 |
08:40 |
T3 | YGS - U 11 | R/16 | CHHABRA SHERELL (CHD) | REWASKAR Naisha (MHR B) | REWASKAR Naisha (MHR B) | 0-3 |
08:40 |
T4 | YGS - U 11 | R/16 | SAHA RANJINI (BNG A) | PAUL Prateeti (BNG B) | PAUL Prateeti (BNG B) | 0-3 |
08:40 |
T5 | YGS - U 11 | R/16 | DHAR SHREYA (BNG B) | DHINGRA Aradhya (DLI) | DHINGRA Aradhya (DLI) | 1-3 |
08:40 |
T6 | YGS - U 11 | R/16 | RAY AHONA (BNG A) | SAHA Bibeshna (BNG B) | RAY Ahona (BNG A) | 3-0 |
08:40 |
T7 | YGS - U 11 | R/16 | SETH PARNAVI (BNG A) | KALBHAIRAV Tanishka (KNT) | KALBHAIRAV Tanishka (KNT) | 2-3 |
08:40 |
T8 | YGS - U 11 | R/16 | CHAKRABORTY ANKOLIKA (BNG A) | RAO Raashi (KNT) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 3-0 |
08:40 |
T9 | YGS - U 15 | R/16 | BHATTACHARJEE SANDIKA (BNG A) | TRIPATHI Avani (UP) | TRIPATHI Avani (UP) | 1-3 |
08:40 |
T10 | YGS - U 15 | R/16 | KAPOOR RIDDHIMA (DLI) | PATEL Hardee (MHR B) | PATEL Hardee (MHR B) | 1-3 |
08:40 |
T11 | YGS - U 15 | R/16 | ROY SAANVI (BNG A) | GOEL Prisha (DLI) | ROY Saanvi (BNG A) | 3-2 |
08:40 |
T12 | YGS - U 15 | R/16 | BHAT SHUBHA (MHR B) | ROY Sreedatri (PSPB A) | BHAT Shubha (MHR B) | 3-0 |
08:40 |
T13 | YGS - U 15 | R/16 | SAHA NANDINI (BNG A) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | SAHA Nandini (BNG A) | 3-0 |
08:40 |
T14 | YGS - U 15 | R/16 | MAHAJAN SUHANI (UP) | NAGAM Sharvani (TTTA) | MAHAJAN Suhani (UP) | 3-1 |
08:40 |
T15 | YGS - U 15 | R/16 | DATTA SUBHANKRITA (BNG A) | BASU Diya (BNG A) | BASU Diya (BNG A) | 1-3 |
08:40 |
T16 | YGS - U 15 | R/16 | KARMAKAR AVISHA (BNG A) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | 2-3 |
09:00 |
T1 | YGS - U 13 | R/16 | BHOOTA RIANA (MHR A) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 0-3 |
09:00 |
T2 | YGS - U 13 | R/16 | SAHA TANMAYEE (BNG A) | M Hansini (TNTTA) | M Hansini (TNTTA) | 0-3 |
09:00 |
T3 | YGS - U 13 | R/16 | MURALIDHARAN ANANYA (TTTA) | PAWAR Pratha (GUJ) | MURALIDHARAN Ananya (TTTA) | 3-0 |
09:00 |
T4 | YGS - U 13 | R/16 | SINGHAL AYUSHI (DLI) | DAS Syndrela (BNG A) | DAS Syndrela (BNG A) | 0-3 |
09:00 |
T5 | YGS - U 13 | R/16 | BALAJI REENA NANDHINI (TNTTA) | EDWARD Edwina (KRL) | BALAJI REENA Nandhini (TNTTA) | 3-1 |
09:00 |
T6 | YGS - U 13 | R/16 | RAY AHONA (BNG A) | UMATE Ikshika (MHR A) | UMATE Ikshika (MHR A) | 0-3 |
09:00 |
T7 | YGS - U 13 | R/16 | BHATT KAVYA (MHR B) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | 2-3 |
09:00 |
T8 | YGS - U 13 | R/16 | GOEL PRISHA (DLI) | KARMAKAR Avisha (BNG A) | KARMAKAR Avisha (BNG A) | 1-3 |
09:20 |
T1 | YGS - U 11 | QF | CHAKRABORTY ANKOLIKA (BNG A) | KALBHAIRAV Tanishka (KNT) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 3-0 |
09:20 |
T2 | YGS - U 11 | QF | RAY AHONA (BNG A) | DHINGRA Aradhya (DLI) | DHINGRA Aradhya (DLI) | 1-3 |
09:20 |
T3 | YGS - U 11 | QF | PAUL PRATEETI (BNG B) | REWASKAR Naisha (MHR B) | PAUL Prateeti (BNG B) | 3-0 |
09:20 |
T4 | YGS - U 11 | QF | KAR SARANYA (BNG A) | PATEL Krisha (GUJ) | PATEL Krisha (GUJ) | 0-3 |
09:20 |
T5 | YGS - U 15 | QF | TRIPATHI AVANI (UP) | PATEL Hardee (MHR B) | PATEL Hardee (MHR B) | 0-3 |
09:20 |
T6 | YGS - U 15 | QF | ROY SAANVI (BNG A) | BHAT Shubha (MHR B) | BHAT Shubha (MHR B) | 2-3 |
09:20 |
T7 | YGS - U 15 | QF | SAHA NANDINI (BNG A) | MAHAJAN Suhani (UP) | SAHA Nandini (BNG A) | 3-2 |
09:20 |
T8 | YGS - U 15 | QF | BASU DIYA (BNG A) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | 2-3 |
09:50 |
T1 | YGS - U 13 | QF | BHOWMICK DIVYANSHI (MHR A) | KARMAKAR Avisha (BNG A) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | 3-2 |
09:50 |
T2 | YGS - U 13 | QF | BALAJI REENA NANDHINI (TNTTA) | UMATE Ikshika (MHR A) | BALAJI REENA Nandhini (TNTTA) | 3-1 |
09:50 |
T3 | YGS - U 13 | QF | MURALIDHARAN ANANYA (TTTA) | DAS Syndrela (BNG A) | DAS Syndrela (BNG A) | 1-3 |
09:50 |
T4 | YGS - U 13 | QF | CHAKRABORTY ANKOLIKA (BNG A) | M Hansini (TNTTA) | M Hansini (TNTTA) | 0-3 |
10:20 |
T1 | YGS - U 11 | SF | CHAKRABORTY ANKOLIKA (BNG A) | DHINGRA Aradhya (DLI) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 3-0 |
10:20 |
T2 | YGS - U 11 | SF | PAUL PRATEETI (BNG B) | PATEL Krisha (GUJ) | PAUL Prateeti (BNG B) | 3-0 |
10:20 |
T3 | YGS - U 15 | SF | PATEL HARDEE (MHR B) | BHAT Shubha (MHR B) | PATEL Hardee (MHR B) | 4-1 |
10:20 |
T4 | YGS - U 15 | SF | SAHA NANDINI (BNG A) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | SAHA Nandini (BNG A) | 4-2 |
10:50 |
T1 | YGS - U 13 | SF | M HANSINI (TNTTA) | DAS Syndrela (BNG A) | DAS Syndrela (BNG A) | 0-4 |
10:50 |
T2 | YGS - U 13 | SF | BALAJI REENA NANDHINI (TNTTA) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | 0-4 |
11:20 |
T1 | YGS - U 11 | FINAL | CHAKRABORTY ANKOLIKA (BNG A) | PAUL Prateeti (BNG B) | CHAKRABORTY Ankolika (BNG A) | 4-0 |
11:20 |
T2 | YGS - U 15 | FINAL | PATEL HARDEE (MHR B) | SAHA Nandini (BNG A) | SAHA Nandini (BNG A) | 2-4 |
11:50 |
T1 | YGS - U 13 | FINAL | DAS SYNDRELA (BNG A) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | BHOWMICK Divyanshi (MHR A) | 2-4 |