TIME | TABLE | EVENT | GROUP | PLAYER 1 | PLAYER 2 | WINNER NAME | RESULT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 |
T1 | YGS - U 17 | R/16 | SAINI SUHANA (HRN) | GUPTA Kaashvi (DLI) | SAINI Suhana (HRN) | 3-0 |
10:00 |
T2 | YGS - U 17 | R/16 | KOTECHA TANEESHA (MHR B) | JOARDAR Oishiki (BNG A) | KOTECHA Taneesha (MHR B) | 3-1 |
10:00 |
T3 | YGS - U 17 | R/16 | NARANG LAKSHITA (DLI) | SAHA Nandini (BNG A) | SAHA Nandini (BNG A) | 1-3 |
10:00 |
T4 | YGS - U 17 | R/16 | JAIN ARCHA (DLI) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | 0-3 |
10:00 |
T5 | YGS - U 17 | R/16 | VARTIKAR PRITHA (MHR B) | MAHAJAN Suhani (UP) | VARTIKAR Pritha (MHR B) | 3-0 |
10:00 |
T6 | YGS - U 17 | R/16 | VENKATASAMY SURIYA NARAYANAN NEHAL (TTTA) | KAPOOR Riddhima (DLI) | VENKATASAMY SURIYA NARAYANAN Nehal (TTTA) | 3-0 |
10:00 |
T7 | YGS - U 17 | R/16 | BHIWANDKAR SAMPADA (MHR A) | MAJI Sayanika (DLI) | MAJI Sayanika (DLI) | 2-3 |
10:00 |
T8 | YGS - U 17 | R/16 | M HANSINI (TNTTA) | BASKAR Kavyasree (TTTA) | BASKAR Kavyasree (TTTA) | 1-3 |
10:30 |
T1 | YBS - U 17 | R/16 | SRIVASTAVA DIVYANSH (UP) | MUTHU RAJASEKARAN Balamurugan (TNTTA) | SRIVASTAVA Divyansh (UP) | 3-1 |
10:30 |
T2 | YBS - U 17 | R/16 | SHANKAR ROHITH (KNT) | BANIK Sujal (BNG A) | SHANKAR Rohith (KNT) | 3-1 |
10:30 |
T3 | YBS - U 17 | R/16 | K J AAKASH (KNT) | KASHYAP Varun (KNT) | K J Aakash (KNT) | 3-1 |
10:30 |
T4 | YBS - U 17 | R/16 | SONTAKKE ANISH (MHR B) | DAS Shankhadip (BNG A) | DAS Shankhadip (BNG A) | 0-3 |
10:30 |
T5 | YBS - U 17 | R/16 | MODI JASH (MHR A) | GHOSH Ayan (BNG A) | MODI Jash (MHR A) | 3-0 |
10:30 |
T6 | YBS - U 17 | R/16 | MALUBHAIWALA BURHANUDDIN (GUJ) | MISHRA Sarth (UP) | MISHRA Sarth (UP) | 1-3 |
10:30 |
T7 | YBS - U 17 | R/16 | CHHETRI AADARSH OM (DLI) | P.B. Abhinandh (TTTA) | CHHETRI Aadarsh Om (DLI) | 3-0 |
10:30 |
T8 | YBS - U 17 | R/16 | PRAKASAM RAGHURAAM (TNTTA) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | 0-3 |
11:30 |
T1 | YGS - U 17 | QF | MAJI SAYANIKA (DLI) | BASKAR Kavyasree (TTTA) | BASKAR Kavyasree (TTTA) | 1-4 |
11:30 |
T2 | YGS - U 17 | QF | VARTIKAR PRITHA (MHR B) | VENKATASAMY SURIYA NARAYANAN Nehal (TTTA) | VARTIKAR Pritha (MHR B) | 4-1 |
11:30 |
T3 | YGS - U 17 | QF | SAHA NANDINI (BNG A) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | 3-4 |
11:30 |
T4 | YGS - U 17 | QF | SAINI SUHANA (HRN) | KOTECHA Taneesha (MHR B) | KOTECHA Taneesha (MHR B) | 1-4 |
12:15 |
T1 | YBS - U 17 | QF | SRIVASTAVA DIVYANSH (UP) | SHANKAR Rohith (KNT) | SHANKAR Rohith (KNT) | 3-4 |
12:15 |
T2 | YBS - U 17 | QF | K J AAKASH (KNT) | DAS Shankhadip (BNG A) | K J Aakash (KNT) | 3-1 |
12:15 |
T3 | YBS - U 17 | QF | MODI JASH (MHR A) | MISHRA Sarth (UP) | MISHRA Sarth (UP) | 3-4 |
12:15 |
T4 | YBS - U 17 | QF | CHHETRI AADARSH OM (DLI) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | 0-4 |
14:00 |
T1 | YGS - U 17 | SF | KOTECHA TANEESHA (MHR B) | VARGHESE Jennifer (MHR B) | KOTECHA Taneesha (MHR B) | 4-1 |
14:00 |
T2 | YGS - U 17 | SF | VARTIKAR PRITHA (MHR B) | BASKAR Kavyasree (TTTA) | VARTIKAR Pritha (MHR B) | 4-3 |
14:45 |
T1 | YBS - U 17 | SF | SHANKAR ROHITH (KNT) | K J Aakash (KNT) | K J Aakash (KNT) | 3-4 |
14:45 |
T2 | YBS - U 17 | SF | MISHRA SARTH (UP) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | 0-4 |
16:00 |
T1 | YGS - U 17 | FINAL | KOTECHA TANEESHA (MHR B) | VARTIKAR Pritha (MHR B) | KOTECHA Taneesha (MHR B) | 4-1 |
16:45 |
T1 | YBS - U 17 | FINAL | K J AAKASH (KNT) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | BHATTACHARJEE Ankur (BNG A) | 1-4 |