TIME | TABLE | EVENT | GROUP | PLAYER 1 | PLAYER 2 | WINNER NAME | RESULT |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 |
T1 | WS | 18 | PRANATI P Nair (KRL) | ANUPRIYA Vishwakarma (MP) | PRANATI P Nair (KRL) | 3-0 |
10:00 |
T2 | WS | 17 | GOURI S Nair (KRL) | JIYA Jain (HRN) | JIYA Jain (HRN) | 1-3 |
10:00 |
T3 | WS | 16 | MRIDULA Rh (TNTTA) | NAMNA Jayswal (GUJ) | NAMNA Jayswal (GUJ) | wo-3 |
10:00 |
T4 | WS | 15 | SRINIVI Ravichandran (TNTTA) | EESHA Joshi (MHR B) | EESHA Joshi (MHR B) | 0-3 |
10:00 |
T5 | WS | 14 | DHANSHREE Pawar (MHR B) | ADITI Joshi (KNT) | ADITI Joshi (KNT) | 1-3 |
10:00 |
T6 | WS | 13 | TRISHA Paul (HRN) | MAHEK Das (BNG B) | TRISHA Paul (HRN) | 3-0 |
10:00 |
T7 | WS | 12 | TAMANNA Saini (DLI) | DISHA K (UP) | TAMANNA Saini (DLI) | 3-0 |
10:00 |
T8 | WS | 11 | MANSI Nigam (MP) | FILZAH FATEMA Kadri (GUJ) | FILZAH FATEMA Kadri (GUJ) | 0-3 |
10:00 |
T9 | WS | 10 | NAVYA Nehal (BHR) | TEJAL Kamble (MHR B) | TEJAL Kamble (MHR B) | 0-3 |
10:00 |
T10 | WS | 9 | SWAPNALI Narale (MHR B) | TISHA Kohli (DLI) | TISHA Kohli (DLI) | 2-3 |
10:00 |
T11 | WS | 8 | NANDINI Nagori (RAJ) | VEDACHALAM SURESHKUMAR Kokila (TNTTA) | VEDACHALAM SURESHKUMAR Kokila (TNTTA) | 0-3 |
10:00 |
T12 | WS | 7 | THANUJA N.bs (TTTA) | PURVANSHI Kotia (MP) | THANUJA N.bs (TTTA) | 3-2 |
10:00 |
T13 | WS | 6 | SANSKRATI Muley (DND) | SAMRUDDHI Kulkarni (MHR A) | SAMRUDDHI Kulkarni (MHR A) | 0-3 |
10:00 |
T14 | WS | 5 | SUHANI Mahajan (UP) | DIVIJA Motwani (TTFI) | SUHANI Mahajan (UP) | 3-0 |
10:00 |
T15 | WS | 4 | SOUMI Mondal (PSPB) | ANARGYA Manjunath (KNT) | ANARGYA Manjunath (KNT) | 1-3 |
10:00 |
T16 | WS | 3 | SHRUBABATI Moitra (BNG A) | MANSI Malhotra (CHD) | SHRUBABATI Moitra (BNG A) | 3-0 |
10:00 |
T17 | WS | 2 | SUSHMA Mogre (LIC) | MONICA Manohar (TELG) | MONICA Manohar (TELG) | 0-3 |
10:00 |
T18 | WS | 1 | MOULI Modak (BNG A) | MRUNMAYEE Mhatre (LIC) | MOULI Modak (BNG A) | 3-wo |
10:25 |
T1 | WS | 40 | SHARMITHA Srinivasan (TNTTA) | ISHA Chavan (MHR B) | ISHA Chavan (MHR B) | 0-3 |
10:25 |
T2 | WS | 31 | ANUMITA Tarafdar (LIC) | SATAPORNI De (BNG B) | SATAPORNI De (BNG B) | 0-3 |
10:25 |
T3 | WS | 31 | AAFRIEN Murad (GUJ) | VARTICA Bharat (NCOE) | VARTICA Bharat (NCOE) | 1-3 |
10:25 |
T4 | WS | 30 | YASHINI Sivashankar (TNTTA) | CHANDRANI Dey (LIC) | YASHINI Sivashankar (TNTTA) | 3-0 |
10:25 |
T5 | WS | 30 | NIKHAT Banu (RBI) | SARVI Bist (MP) | NIKHAT Banu (RBI) | 3-0 |
10:25 |
T6 | WS | 29 | NEHA Singh (CHD) | V MOURIYA Dharshini (TNTTA) | NEHA Singh (CHD) | 3-1 |
10:25 |
T7 | WS | 29 | CALANGE RAVICHANDRAN Harsha Vardhini (RBI) | ANANYA Chande (MHR A) | CALANGE RAVICHANDRAN Harsha Vardhini (RBI) | 3-wo |
10:25 |
T8 | WS | 28 | TRISHA Gogoi (ASM) | ANANYA Donekal (TELG) | TRISHA Gogoi (ASM) | 3-1 |
10:25 |
T9 | WS | 28 | GARIMA Goyal (DLI) | AARTI Chaudhary (UP) | GARIMA Goyal (DLI) | 3-0 |
10:25 |
T10 | WS | 27 | MAULI Sharma (RAJ) | PREMANGI Ghosh (BNG A) | PREMANGI Ghosh (BNG A) | 0-3 |
10:25 |
T11 | WS | 26 | TANZIA Sharma (DLI) | SHREYA Ghosh (BNG A) | TANZIA Sharma (DLI) | 3-1 |
10:25 |
T12 | WS | 25 | BHAVPRITA Sharma (HP) | SHRUTI Gabhane (MHR B) | SHRUTI Gabhane (MHR B) | 1-3 |
10:25 |
T13 | WS | 24 | RITI Shankar (HRN) | SHRASTI Sikarwar (MP) | RITI Shankar (HRN) | 3-0 |
10:25 |
T14 | WS | 23 | VIDHI AMEET Shah (MHR B) | KAASHVI Gupta (DLI) | KAASHVI Gupta (DLI) | 1-3 |
10:25 |
T15 | WS | 22 | KHEYA KETAN Shah (MHR B) | SHINEY Gomes (GUJ) | KHEYA KETAN Shah (MHR B) | 3-0 |
10:25 |
T16 | WS | 21 | TAPASI Sarkar (DASCB) | SIYA Hingorany (MHR B) | SIYA Hingorany (MHR B) | 0-3 |
10:25 |
T17 | WS | 20 | NIKITA Sarkar (BNG B) | ANIKA Gupta (UP) | NIKITA Sarkar (BNG B) | 3-0 |
10:25 |
T18 | WS | 19 | SEHGAL Sanya (HRN) | ARCHA Jain (DLI) | SEHGAL Sanya (HRN) | 3-0 |
10:50 |
T1 | WS | 39 | PRITHA Vartikar (MHR B) | ZENA Chipia (ESIC) | PRITHA Vartikar (MHR B) | 3-0 |
10:50 |
T2 | WS | 39 | NAINA . (TELG) | DIPANWITA Basu (BNG A) | DIPANWITA Basu (BNG A) | 0-3 |
10:50 |
T3 | WS | 38 | SHRADDHA Verma (CG) | MUKTA Dalvi (MHR A) | MUKTA Dalvi (MHR A) | 0-3 |
10:50 |
T4 | WS | 38 | KAVYASREE Baskar (TTTA) | PURVANSHI Acharya (GUJ) | KAVYASREE Baskar (TTTA) | 3-0 |
10:50 |
T5 | WS | 37 | KHUSHI Jain (MP) | VARSHINI D (TNTTA) | KHUSHI Jain (MP) | 3-wo |
10:50 |
T6 | WS | 37 | PRIYADARSINI Das (BNG A) | DIVYA Amade (CG) | DIVYA Amade (CG) | wo-3 |
10:50 |
T7 | WS | 36 | JENNIFER Varghese (MHR B) | MARIA CICILY Joshy (KRL) | JENNIFER Varghese (MHR B) | 3-0 |
10:50 |
T8 | WS | 36 | NARASIMHAN Vidya (CRSB) | RAAGA NIVEDITHA Balusuri (TELG) | NARASIMHAN Vidya (CRSB) | 3-0 |
10:50 |
T9 | WS | 35 | DESHNA M Vanshika (KNT) | HARSHITA Das (ASM) | DESHNA M Vanshika (KNT) | 3-wo |
10:50 |
T10 | WS | 35 | MUNMUN Kundu (BNG A) | SWAPNA Mitra (DASCB) | MUNMUN Kundu (BNG A) | 3-0 |
10:50 |
T11 | WS | 34 | ARU Vaishnava (MP) | ANUSHKAA Datta (TNTTA) | ARU Vaishnava (MP) | 3-0 |
10:50 |
T12 | WS | 34 | MANASI Chiplunkar (MHR B) | ANUSHKA Basak (BNG A) | MANASI Chiplunkar (MHR B) | 3-1 |
10:50 |
T13 | WS | 33 | AVANI Tripathi (UP) | PRERNA Deoskar (MP) | AVANI Tripathi (UP) | 3-1 |
10:50 |
T14 | WS | 33 | SUHANA Saini (HRN) | PELF - (CHD) | SUHANA Saini (HRN) | 3-wo |
10:50 |
T15 | WS | 32 | PRAJAKTA Tipale (LIC) | VAISHNAVI Deogade (MHR B) | PRAJAKTA Tipale (LIC) | 3-wo |
10:50 |
T16 | WS | 32 | KRITIKA Upadhaya (ASM) | KAUSHA Bhairapure (GUJ) | KRITIKA Upadhaya (ASM) | 3-0 |
10:50 |
T17 | WS | 40 | DIVYA Deshpande (PSPB) | SAMMRIDHI Banik (BNG B) | SAMMRIDHI Banik (BNG B) | wo-3 |
11:15 |
T1 | MS | 1 | RAVI Joshi (LIC) | BEN Johnson (TNTTA) | RAVI Joshi (LIC) | 3-0 |
11:15 |
T2 | MS | 2 | SHRIDHAR Joushi (UP) | RAHUL Jangra (RAJ) | SHRIDHAR Joushi (UP) | 3-wo |
11:15 |
T3 | MS | 3 | ROHAN Joshi (MP) | LOKESH Jangdey (CG) | ROHAN Joshi (MP) | 3-0 |
11:15 |
T4 | MS | 4 | ROSHAN Joshi (MP) | KRISHNA Jain (DLI) | KRISHNA Jain (DLI) | 1-3 |
11:15 |
T5 | MS | 5 | PRATEEK Joshi (MP) | ASHISH Jain (DLI) | ASHISH Jain (DLI) | 1-3 |
11:15 |
T6 | MS | 6 | AAKASH K J (KNT) | ADITYA Jain (DLI) | AAKASH K J (KNT) | 3-0 |
11:15 |
T7 | MS | 7 | RAJAT Kadam (MHR A) | HINGORANI Ishaan (GUJ) | RAJAT Kadam (MHR A) | 3-wo |
11:15 |
T8 | MS | 8 | UDIPTA Kakoty (ASM) | SACHIN Hemanth (TNTTA) | SACHIN Hemanth (TNTTA) | 0-3 |
11:15 |
T9 | MS | 9 | TEJAS Kamble (MHR B) | KUMAR Harshit (BHR) | KUMAR Harshit (BHR) | 2-3 |
11:15 |
T10 | MS | 10 | KESAVAN Kannan (TELG) | SACHANANDANI Harsh (IA & AD) | KESAVAN Kannan (TELG) | 3-2 |
11:15 |
T11 | MS | 11 | SHRIRAM Kannan (TTTA) | NITHIN Haridas (KRL) | SHRIRAM Kannan (TTTA) | 3-0 |
11:15 |
T12 | MS | 12 | ARNAV MANOJ Karnavar (MHR B) | TOUSHIF Haque (ESIC) | TOUSHIF Haque (ESIC) | wo-3 |
11:15 |
T13 | MS | 13 | AJAY Karthik (TNTTA) | ASIF Haque (RBI) | ASIF Haque (RBI) | 0-3 |
11:15 |
T14 | MS | 14 | SAMYAK Kashyap (KNT) | SOURAJIT Halder (BNG A) | SAMYAK Kashyap (KNT) | 3-0 |
11:15 |
T15 | MS | 15 | PARTHAV Kelkar (MHR B) | AKASH Gupta (UKD) | PARTHAV Kelkar (MHR B) | 3-0 |
11:15 |
T16 | MS | 16 | SHREYAS Kulkarni (KNT) | PRANAY Gupta (MP) | SHREYAS Kulkarni (KNT) | 3-1 |
11:15 |
T17 | MS | 17 | VEDANTA Kulkarni (GOA) | ANSH Goyal (MP) | ANSH Goyal (MP) | 0-3 |
11:15 |
T18 | MS | 18 | JAYESH Kulkarni (MHR B) | ASWIN Gokul (KRL) | JAYESH Kulkarni (MHR B) | 3-0 |
11:40 |
T1 | MS | 19 | VIKASH Kumar (BHR) | AGNIV BHASKAR Gohain (ASM) | AGNIV BHASKAR Gohain (ASM) | 0-3 |
11:40 |
T2 | MS | 20 | JATIN Kumar (PUN) | VINODH Gnanasekaran (TTFI) | JATIN Kumar (PUN) | 3-wo |
11:40 |
T3 | MS | 21 | KISHORE Kumar (CRSB) | SATYAJEET Ghosh (MP) | KISHORE Kumar (CRSB) | 3-0 |
11:40 |
T4 | MS | 22 | NAVANEETH Kutty (TNTTA) | RUDRA NARAYAN Ghosh (BNG A) | RUDRA NARAYAN Ghosh (BNG A) | 0-3 |
11:40 |
T5 | MS | 23 | SAGAR Ghatge (CG) | SHIVJIT SINGH Lamba (DLI) | SHIVJIT SINGH Lamba (DLI) | 1-3 |
11:40 |
T6 | MS | 24 | PIYUSH DILIP Gandhi (BHR) | DIVYANSHU Dwivedi (MP) | DIVYANSHU Dwivedi (MP) | wo-3 |
11:40 |
T7 | MS | 25 | RAHUL Malik (HRN) | ANOKH G Nair (KRL) | RAHUL Malik (HRN) | 3-0 |
11:40 |
T8 | MS | 26 | TRISHUL Mehra (TELG) | ERIC NESTOR Fernandes (MHR A) | TRISHUL Mehra (TELG) | 3-2 |
11:40 |
T9 | MS | 27 | ANOOP Amara (TELG) | ANUJ Mahipal (TTTA) | ANUJ Mahipal (TTTA) | 2-3 |
11:40 |
T10 | MS | 28 | SUMIT Mishra (KNT) | RIYAN Dutta (GUJ) | RIYAN Dutta (GUJ) | 0-3 |
11:40 |
T11 | MS | 29 | SARTH Mishra (UP) | ABHIK Dutta (BNG A) | SARTH Mishra (UP) | 3-0 |
11:40 |
T12 | MS | 30 | TEJAS Narang (DLI) | GAUTAM Dhruvansh (UKD) | GAUTAM Dhruvansh (UKD) | 1-3 |
11:40 |
T13 | MS | 31 | MAANAV Shah (MHR B) | ARUSH Dutt (DLI) | ARUSH Dutt (DLI) | 0-3 |
11:40 |
T14 | MS | 32 | AYAZ Murad (GUJ) | SAYANTAN Dey (CRSB) | SAYANTAN Dey (CRSB) | 1-3 |
11:40 |
T15 | MS | 33 | RISHABH Nagwani (CG) | KOUSHIK Desarkar (DASCB) | RISHABH Nagwani (CG) | 3-0 |
11:40 |
T16 | MS | 34 | YASHAS Yagya (BHR) | VIDIT Desai (GUJ) | VIDIT Desai (GUJ) | 0-3 |
11:40 |
T17 | MS | 35 | MANNIT SINGH Narang (DLI) | MONISH Dedhia (GUJ) | MONISH Dedhia (GUJ) | 0-3 |
11:40 |
T18 | MS | 36 | NAMAN Mehra (PUN) | ARYAMAAN Das (MIZ) | NAMAN Mehra (PUN) | 3-2 |
12:05 |
T1 | MS | 37 | SHUBHAM Ambre (MHR B) | JAYDIP Das (IA & AD) | JAYDIP Das (IA & AD) | 1-3 |
12:05 |
T2 | MS | 38 | VAID Neelesh (BSNL) | NEELDEEP Das (BNG A) | NEELDEEP Das (BNG A) | 1-3 |
12:05 |
T3 | MS | 39 | BHAVESH Panchre (MP) | ARUNACHALAM Shrikrishna (TNTTA) | BHAVESH Panchre (MP) | 3-wo |
12:05 |
T4 | MS | 40 | DHAIRYA Parmar (GUJ) | SWARNENDU Chowdhury (TELG) | SWARNENDU Chowdhury (TELG) | 0-3 |
12:05 |
T5 | MS | 41 | PUSHPENDRA Parmar (MP) | TUSHAR Chauhan (DND) | TUSHAR Chauhan (DND) | 0-3 |
12:05 |
T6 | MS | 42 | PARAS Popli (RAJ) | YASH Dalvi (MHR B) | YASH Dalvi (MHR B) | 1-3 |
12:05 |
T7 | MS | 43 | RAGHURAAM Prakasam (TNTTA) | AADI Chitnis (MHR B) | AADI Chitnis (MHR B) | 0-3 |
12:05 |
T8 | MS | 44 | VIREN Patel (MHR B) | RISHABH Chaturvedi (RBI) | VIREN Patel (MHR B) | 3-1 |
12:05 |
T9 | MS | 45 | DIVYANSH Srivastava (UP) | KRISHANU Baruah (ASM) | DIVYANSH Srivastava (UP) | 3-0 |
12:05 |
T10 | MS | 45 | HIRAKJYOTI Pushilal (BNG A) | DEBDOOT Chatterjee (DASCB) | DEBDOOT Chatterjee (DASCB) | wo-3 |
12:05 |
T11 | MS | 46 | SHANKAB Baruah (ASM) | SHIVAM Chandra (UP) | SHANKAB Baruah (ASM) | 3-1 |
12:05 |
T12 | MS | 46 | P V Srikanth Kashyap (KNT) | ABHISHEK Raj (CG) | P V Srikanth Kashyap (KNT) | 3-1 |
12:05 |
T13 | MS | 47 | VARUN SHANKER Balusuri (TELG) | PRAMOD Soni (MP) | VARUN SHANKER Balusuri (TELG) | 3-0 |
12:05 |
T14 | MS | 47 | SHWET Raj (BHR) | ARNAB Chanda (BNG A) | ARNAB Chanda (BNG A) | 0-3 |
12:05 |
T15 | MS | 48 | SHLOK Soni (CG) | TAMAL Ballav (BNG A) | TAMAL Ballav (BNG A) | 0-3 |
12:05 |
T16 | MS | 48 | RAJASEKARAN Raja (TTTA) | KASTURI SRIVATSA Chakravarthy (IA & AD) | RAJASEKARAN Raja (TTTA) | 3-1 |
12:05 |
T17 | MS | 49 | AJAY Sonawa (MP) | SHLOK Bajaj (GUJ) | SHLOK Bajaj (GUJ) | 0-3 |
12:05 |
T18 | MS | 49 | PATEL VIGHNEY Reddy (RBI) | ROHIT Chakraborty (LIC) | ROHIT Chakraborty (LIC) | 2-3 |
12:30 |
T1 | MS | 50 | CHINMAYA Somaiya (MHR B) | SAINATH REDDY Atmakuri (TELG) | CHINMAYA Somaiya (MHR B) | 3-0 |
12:30 |
T2 | MS | 50 | HEMANT Raman (MP) | SOMNATH Chakraborty (JKD) | HEMANT Raman (MP) | 3-2 |
12:30 |
T3 | MS | 51 | HARDIK Solanki (TTFI) | G Arvind Kumar (TELG) | G Arvind Kumar (TELG) | 1-3 |
12:30 |
T4 | MS | 51 | ABHILASH Raval (GUJ) | SOHAM Chakraborty (BNG A) | ABHILASH Raval (GUJ) | 3-0 |
12:30 |
T5 | MS | 52 | SHUBHAM Sinha (JKD) | SANTOSH Araswilli (CG) | SANTOSH Araswilli (CG) | 0-3 |
12:30 |
T6 | MS | 52 | ABIR Roy (BNG A) | CHIRANJIT Bose (IA & AD) | CHIRANJIT Bose (IA & AD) | wo-3 |
12:30 |
T7 | MS | 53 | VANSH Singhal (HRN) | SAHIL Singh (DLI) | VANSH Singhal (HRN) | 3-1 |
12:30 |
T8 | MS | 53 | SOUVIK Roy (RBI) | ANKIT Bose (BNG A) | SOUVIK Roy (RBI) | 3-wo |
12:30 |
T9 | MS | 54 | RAJAN Anandh Raj (TNTTA) | JASHAN Antal (HRN) | JASHAN Antal (HRN) | wo-3 |
12:30 |
T10 | MS | 54 | ANIRBAN Roychowdhury (CRSB) | MILAN Binoy Nair (KRL) | ANIRBAN Roychowdhury (CRSB) | 3-0 |
12:30 |
T11 | MS | 55 | VAIBHAV KUMAR Singh (PUN) | SUNDAR Subbaraman (KRL) | VAIBHAV KUMAR Singh (PUN) | 3-0 |
12:30 |
T12 | MS | 55 | AKAASH Nath (BNG B) | ANSH Sabharwal (UP) | ANSH Sabharwal (UP) | 1-3 |
12:30 |
T13 | MS | 56 | DEVANSH Mudgal (RAJ) | JAYABRATA Bhattacharjee (BNG B) | JAYABRATA Bhattacharjee (BNG B) | 0-3 |
12:30 |
T14 | MS | 56 | HARKUNWAR Singh (PUN) | RAJIV Sahu (CG) | HARKUNWAR Singh (PUN) | 3-1 |
12:30 |
T15 | MS | 57 | MOHAMMED Ali (TELG) | DEEPAK Singh (HRN) | MOHAMMED Ali (TELG) | 3-0 |
12:30 |
T16 | MS | 57 | KAZA SRI Sai Prashant (CG) | SAHIL Sharma (CHD) | KAZA SRI Sai Prashant (CG) | 3-2 |
12:30 |
T17 | MS | 58 | SURAJIT Das (ESIC) | PARAG Agrawal (LIC) | SURAJIT Das (ESIC) | 3-1 |
12:30 |
T18 | MS | 58 | SOUMYADEEP Sarkar (BNG B) | NAMAN Bhatnagar (HP) | SOUMYADEEP Sarkar (BNG B) | 3-0 |
12:55 |
T1 | MS | 59 | SHOUNAK Shinde (MHR B) | PRATIK Agrawal (DND) | SHOUNAK Shinde (MHR B) | 3-0 |
12:55 |
T2 | MS | 59 | SINCHAN Sarkar (BNG B) | MADHAV Bhatia (UP) | MADHAV Bhatia (UP) | 0-3 |
12:55 |
T3 | MS | 60 | CHITRAX Bhatt (GUJ) | ANSHUMAN Agarwal (GOA) | CHITRAX Bhatt (GUJ) | 3-wo |
12:55 |
T4 | MS | 60 | SIDDHESH Sawant (MHR B) | HARSH Srivastava (RAJ) | SIDDHESH Sawant (MHR B) | 3-wo |
12:55 |
T5 | MS | 61 | KSHETRIMAYUM Segal Singh (MNP) | AMIR Afthab (KRL) | AMIR Afthab (KRL) | 1-3 |
12:55 |
T6 | MS | 61 | SAMARTH Sharma (CHD) | ABHEESH Bhardwaj (HRN) | SAMARTH Sharma (CHD) | 3-0 |
12:55 |
T7 | MS | 62 | THARUN Shanmugam (TTTA) | PRAKHAR Sen (MP) | THARUN Shanmugam (TTTA) | 3-0 |
12:55 |
T8 | MS | 62 | ARNAV Aggarwal (CHD) | RANJITH Benny (KRL) | ARNAV Aggarwal (CHD) | 3-0 |
12:55 |
T9 | MS | 63 | ROHITH Shankar (KNT) | SWAGNIK Aditya (BNG A) | ROHITH Shankar (KNT) | 3-0 |
12:55 |
T10 | MS | 63 | MICHELIN Sehgal (CHD) | ABHINAV Belwal (UP) | ABHINAV Belwal (UP) | 0-3 |
12:55 |
T11 | MS | 64 | JASH Modi (MHR A) | VIJAY BABU Abinay (TNTTA) | JASH Modi (MHR A) | 3-1 |
12:55 |
T12 | MS | 64 | SIVANANDA Seshadri (CRSB) | PRATHAM Batham (MP) | PRATHAM Batham (MP) | 1-3 |
13:20 |
T1 | WS | 2 | SHRUTI VIJAY Amrute (RSPB) | MONICA Manohar (TELG) | SHRUTI VIJAY Amrute (RSPB) | 3-0 |
13:20 |
T2 | WS | 3 | YASHASWINI Ghorpade (KNT) | MANSI Malhotra (CHD) | YASHASWINI Ghorpade (KNT) | 3-0 |
13:20 |
T3 | WS | 4 | SINHA ROY Krittwika (GUJ) | ANARGYA Manjunath (KNT) | SINHA ROY Krittwika (GUJ) | 3-0 |
13:20 |
T4 | WS | 5 | SURBHI Patwari (AAI) | DIVIJA Motwani (TTFI) | SURBHI Patwari (AAI) | 3-0 |
13:20 |
T5 | WS | 6 | SAGARIKA Mukherjee (RSPB) | SAMRUDDHI Kulkarni (MHR A) | SAGARIKA Mukherjee (RSPB) | 3-0 |
13:20 |
T6 | WS | 7 | POYMANTEE Baisya (RSPB) | PURVANSHI Kotia (MP) | PURVANSHI Kotia (MP) | wo-3 |
13:20 |
T7 | WS | 8 | VARUNI Jaiswal (TELG) | VEDACHALAM SURESHKUMAR Kokila (TNTTA) | VEDACHALAM SURESHKUMAR Kokila (TNTTA) | 0-3 |
13:20 |
T8 | WS | 9 | SELVAKUMAR Selena Deepti (TTTA) | TISHA Kohli (DLI) | TISHA Kohli (DLI) | 1-3 |
13:20 |
T9 | WS | 10 | KAUSHANI Nath (RSPB) | TEJAL Kamble (MHR B) | KAUSHANI Nath (RSPB) | 3-0 |
13:20 |
T10 | WS | 11 | ANKITA Das (PSPB) | FILZAH FATEMA Kadri (GUJ) | FILZAH FATEMA Kadri (GUJ) | wo-3 |
13:20 |
T11 | WS | 12 | ANANNYA Basak (MHR B) | DISHA K (UP) | ANANNYA Basak (MHR B) | 3-1 |
13:20 |
T12 | WS | 13 | FRENAZ Chipia (GUJ) | MAHEK Das (BNG B) | FRENAZ Chipia (GUJ) | 3-1 |
13:20 |
T13 | WS | 14 | MOUMITA Dutta (RSPB) | ADITI Joshi (KNT) | ADITI Joshi (KNT) | wo-3 |
13:20 |
T14 | WS | 15 | SHEKHAR Amrutha Pushpak (RBI) | EESHA Joshi (MHR B) | SHEKHAR Amrutha Pushpak (RBI) | 3-1 |
13:20 |
T15 | WS | 16 | KUSHI Viswanath (KNT) | NAMNA Jayswal (GUJ) | KUSHI Viswanath (KNT) | 3-0 |
13:20 |
T16 | WS | 17 | ARCHANA GIRISH Kamath (PSPB) | JIYA Jain (HRN) | ARCHANA GIRISH Kamath (PSPB) | 3-0 |
13:20 |
T17 | WS | 18 | MADHURIKA Patkar (PSPB) | ANUPRIYA Vishwakarma (MP) | MADHURIKA Patkar (PSPB) | 3-0 |
13:20 |
T18 | WS | 19 | RADHAPRIYA Goel (AAI) | ARCHA Jain (DLI) | RADHAPRIYA Goel (AAI) | 3-0 |
13:45 |
T1 | WS | 28 | GARIMA Goyal (DLI) | ANANYA Donekal (TELG) | GARIMA Goyal (DLI) | 3-0 |
13:45 |
T2 | WS | 28 | TRISHA Gogoi (ASM) | AARTI Chaudhary (UP) | TRISHA Gogoi (ASM) | 3-0 |
13:45 |
T3 | WS | 29 | CALANGE RAVICHANDRAN Harsha Vardhini (RBI) | V MOURIYA Dharshini (TNTTA) | CALANGE RAVICHANDRAN Harsha Vardhini (RBI) | 3-1 |
13:45 |
T4 | WS | 29 | NEHA Singh (CHD) | ANANYA Chande (MHR A) | NEHA Singh (CHD) | 3-wo |
13:45 |
T5 | WS | 30 | NIKHAT Banu (RBI) | CHANDRANI Dey (LIC) | NIKHAT Banu (RBI) | 3-1 |
13:45 |
T6 | WS | 30 | YASHINI Sivashankar (TNTTA) | SARVI Bist (MP) | YASHINI Sivashankar (TNTTA) | 3-0 |
13:45 |
T7 | WS | 31 | AAFRIEN Murad (GUJ) | SATAPORNI De (BNG B) | SATAPORNI De (BNG B) | 0-3 |
13:45 |
T8 | WS | 31 | ANUMITA Tarafdar (LIC) | VARTICA Bharat (NCOE) | VARTICA Bharat (NCOE) | 0-3 |
13:45 |
T9 | WS | 32 | KRITIKA Upadhaya (ASM) | VAISHNAVI Deogade (MHR B) | KRITIKA Upadhaya (ASM) | 3-wo |
13:45 |
T10 | WS | 32 | PRAJAKTA Tipale (LIC) | KAUSHA Bhairapure (GUJ) | PRAJAKTA Tipale (LIC) | 3-0 |
13:45 |
T11 | WS | 20 | RISHA Mirchandani (MHR B) | ANIKA Gupta (UP) | ANIKA Gupta (UP) | 1-3 |
13:45 |
T12 | WS | 21 | VEDHALAKSHMI Devi Karthikeyan (TNTTA) | SIYA Hingorany (MHR B) | VEDHALAKSHMI Devi Karthikeyan (TNTTA) | 3-0 |
13:45 |
T13 | WS | 22 | LAKSHITA Narang (DLI) | SHINEY Gomes (GUJ) | LAKSHITA Narang (DLI) | 3-0 |
13:45 |
T14 | WS | 23 | NITHYASHREE Mani (TTTA) | KAASHVI Gupta (DLI) | NITHYASHREE Mani (TTTA) | 3-0 |
13:45 |
T15 | WS | 24 | SENHORA CEZINHA D'souza (BBSCB) | SHRASTI Sikarwar (MP) | SENHORA CEZINHA D'souza (BBSCB) | 3-0 |
13:45 |
T16 | WS | 25 | OISHIKI Joardar (BNG A) | SHRUTI Gabhane (MHR B) | OISHIKI Joardar (BNG A) | 3-0 |
13:45 |
T17 | WS | 26 | RONY Maria (CB) | SHREYA Ghosh (BNG A) | SHREYA Ghosh (BNG A) | 2-3 |
13:45 |
T18 | WS | 27 | VANSHIKA Bhargava (DLI) | PREMANGI Ghosh (BNG A) | VANSHIKA Bhargava (DLI) | 3-0 |
14:10 |
T1 | WS | 33 | SUHANA Saini (HRN) | PRERNA Deoskar (MP) | SUHANA Saini (HRN) | 3-1 |
14:10 |
T2 | WS | 33 | AVANI Tripathi (UP) | PELF - (CHD) | AVANI Tripathi (UP) | 3-wo |
14:10 |
T3 | WS | 34 | MANASI Chiplunkar (MHR B) | ANUSHKAA Datta (TNTTA) | MANASI Chiplunkar (MHR B) | 3-0 |
14:10 |
T4 | WS | 34 | ARU Vaishnava (MP) | ANUSHKA Basak (BNG A) | ARU Vaishnava (MP) | 3-1 |
14:10 |
T5 | WS | 35 | MUNMUN Kundu (BNG A) | HARSHITA Das (ASM) | MUNMUN Kundu (BNG A) | 3-wo |
14:10 |
T6 | WS | 35 | DESHNA M Vanshika (KNT) | SWAPNA Mitra (DASCB) | DESHNA M Vanshika (KNT) | 3-0 |
14:10 |
T7 | WS | 36 | NARASIMHAN Vidya (CRSB) | MARIA CICILY Joshy (KRL) | NARASIMHAN Vidya (CRSB) | 3-0 |
14:10 |
T8 | WS | 36 | JENNIFER Varghese (MHR B) | RAAGA NIVEDITHA Balusuri (TELG) | JENNIFER Varghese (MHR B) | 3-0 |
14:10 |
T9 | WS | 37 | PRIYADARSINI Das (BNG A) | VARSHINI D (TNTTA) | -- | wo-wo |
14:10 |
T10 | WS | 37 | KHUSHI Jain (MP) | DIVYA Amade (CG) | KHUSHI Jain (MP) | 3-0 |
14:10 |
T11 | WS | 38 | KAVYASREE Baskar (TTTA) | MUKTA Dalvi (MHR A) | KAVYASREE Baskar (TTTA) | 3-1 |
14:10 |
T12 | WS | 38 | SHRADDHA Verma (CG) | PURVANSHI Acharya (GUJ) | PURVANSHI Acharya (GUJ) | 0-3 |
14:10 |
T13 | WS | 39 | NAINA . (TELG) | ZENA Chipia (ESIC) | NAINA . (TELG) | 3-0 |
14:10 |
T14 | WS | 39 | PRITHA Vartikar (MHR B) | DIPANWITA Basu (BNG A) | PRITHA Vartikar (MHR B) | 3-0 |
14:10 |
T15 | WS | 40 | DIVYA Deshpande (PSPB) | ISHA Chavan (MHR B) | ISHA Chavan (MHR B) | wo-3 |
14:10 |
T16 | WS | 40 | SHARMITHA Srinivasan (TNTTA) | SAMMRIDHI Banik (BNG B) | SHARMITHA Srinivasan (TNTTA) | 3-wo |
14:10 |
T17 | WS | 1 | MUKHERJEE Ayhika (RBI) | MRUNMAYEE Mhatre (LIC) | -- | wo-wo |
14:35 |
T1 | MS | 15 | PREYESH Suresh Raj (TNTTA) | AKASH Gupta (UKD) | PREYESH Suresh Raj (TNTTA) | 3-1 |
14:35 |
T2 | MS | 16 | SAIDUL Alam Ahmed (IA & AD) | PRANAY Gupta (MP) | SAIDUL Alam Ahmed (IA & AD) | 3-0 |
14:35 |
T3 | MS | 17 | PARTH Virmani (CRSB) | ANSH Goyal (MP) | PARTH Virmani (CRSB) | 3-0 |
14:35 |
T4 | MS | 18 | AKASH Pal (BNG A) | ASWIN Gokul (KRL) | AKASH Pal (BNG A) | 3-1 |
14:35 |
T5 | MS | 1 | SRIRAM Sushmit (TTTA) | BEN Johnson (TNTTA) | SRIRAM Sushmit (TTTA) | 3-0 |
14:35 |
T6 | MS | 2 | CHANDRA Jeet (AAI) | RAHUL Jangra (RAJ) | CHANDRA Jeet (AAI) | 3-wo |
14:35 |
T7 | MS | 3 | SOUGATA Sarkar (LIC) | LOKESH Jangdey (CG) | LOKESH Jangdey (CG) | wo-3 |
14:35 |
T8 | MS | 4 | WESLEY Do Rosario (HRN) | KRISHNA Jain (DLI) | WESLEY Do Rosario (HRN) | 3-1 |
14:35 |
T9 | MS | 5 | ABHIMANYU Mitra (IA & AD) | ASHISH Jain (DLI) | ABHIMANYU Mitra (IA & AD) | 3-0 |
14:35 |
T10 | MS | 6 | KOTIYAN Ravindra (RSPB) | ADITYA Jain (DLI) | KOTIYAN Ravindra (RSPB) | 3-0 |
14:35 |
T11 | MS | 7 | YASHANSH Malik (DLI) | HINGORANI Ishaan (GUJ) | YASHANSH Malik (DLI) | 3-wo |
14:35 |
T12 | MS | 8 | MONDAL Raj (RBI) | SACHIN Hemanth (TNTTA) | SACHIN Hemanth (TNTTA) | wo-3 |
14:35 |
T13 | MS | 9 | VASANTH PHILIPS Nitin Thiruvengadam (BBSCB) | KUMAR Harshit (BHR) | VASANTH PHILIPS Nitin Thiruvengadam (BBSCB) | 3-0 |
14:35 |
T14 | MS | 10 | SARTHAK Gandhi (HRN) | SACHANANDANI Harsh (IA & AD) | SACHANANDANI Harsh (IA & AD) | wo-3 |
14:35 |
T15 | MS | 11 | SIDDHESH Pande (MHR A) | NITHIN Haridas (KRL) | SIDDHESH Pande (MHR A) | 3-0 |
14:35 |
T16 | MS | 12 | SARTHAK Seth (UP) | TOUSHIF Haque (ESIC) | SARTHAK Seth (UP) | 3-0 |
14:35 |
T17 | MS | 13 | JUBIN Kumar (PSPB) | ASIF Haque (RBI) | JUBIN Kumar (PSPB) | 3-1 |
14:35 |
T18 | MS | 14 | ANUKRAM Jain (RSPB) | SOURAJIT Halder (BNG A) | ANUKRAM Jain (RSPB) | 3-0 |
15:00 |
T1 | MS | 33 | KHELENDRAJIT Yengkhom (MNP) | KOUSHIK Desarkar (DASCB) | KHELENDRAJIT Yengkhom (MNP) | 3-0 |
15:00 |
T2 | MS | 34 | ANIRBAN Nandi (BNG A) | VIDIT Desai (GUJ) | ANIRBAN Nandi (BNG A) | 3-1 |
15:00 |
T3 | MS | 35 | PANKAJ KUMAR Vishwakarma (MP) | MONISH Dedhia (GUJ) | PANKAJ KUMAR Vishwakarma (MP) | 3-0 |
15:00 |
T4 | MS | 36 | SRINIVAS Venna (AP) | ARYAMAAN Das (MIZ) | ARYAMAAN Das (MIZ) | 0-3 |
15:00 |
T5 | MS | 19 | BIRDIE Boro (PSPB) | AGNIV BHASKAR Gohain (ASM) | BIRDIE Boro (PSPB) | 3-2 |
15:00 |
T6 | MS | 20 | OMKAR Torgalkar (RSPB) | VINODH Gnanasekaran (TTFI) | OMKAR Torgalkar (RSPB) | 3-wo |
15:00 |
T7 | MS | 21 | JEHO Himnakulhpuingheta (MIZ) | SATYAJEET Ghosh (MP) | SATYAJEET Ghosh (MP) | wo-3 |
15:00 |
T8 | MS | 22 | KIRANJOY Pushilal (RSPB) | RUDRA NARAYAN Ghosh (BNG A) | RUDRA NARAYAN Ghosh (BNG A) | 2-3 |
15:00 |
T9 | MS | 23 | AMAN Balgu (CRSB) | SHIVJIT SINGH Lamba (DLI) | SHIVJIT SINGH Lamba (DLI) | 1-3 |
15:00 |
T10 | MS | 24 | MUDIT Dani (MHR B) | DIVYANSHU Dwivedi (MP) | MUDIT Dani (MHR B) | 3-0 |
15:00 |
T11 | MS | 25 | VISHWA Deenadayalan (TTTA) | ANOKH G Nair (KRL) | VISHWA Deenadayalan (TTTA) | 3-0 |
15:00 |
T12 | MS | 26 | ANIKET Sen Choudhury (BNG A) | ERIC NESTOR Fernandes (MHR A) | ERIC NESTOR Fernandes (MHR A) | 2-3 |
15:00 |
T13 | MS | 27 | GUPTA Utkarsh (CRSB) | ANUJ Mahipal (TTTA) | GUPTA Utkarsh (CRSB) | 3-0 |
15:00 |
T14 | MS | 28 | SHIVAM Das (MHR B) | RIYAN Dutta (GUJ) | RIYAN Dutta (GUJ) | 2-3 |
15:00 |
T15 | MS | 29 | MANDAR Hardikar (MHR A) | ABHIK Dutta (BNG A) | MANDAR Hardikar (MHR A) | 3-1 |
15:00 |
T16 | MS | 30 | TANMAY Rane (MHR A) | GAUTAM Dhruvansh (UKD) | GAUTAM Dhruvansh (UKD) | 2-3 |
15:00 |
T17 | MS | 31 | ALI Mohammed (TELG) | ARUSH Dutt (DLI) | ALI Mohammed (TELG) | 3-1 |
15:00 |
T18 | MS | 32 | AADARSH OM Chhetri (DLI) | SAYANTAN Dey (CRSB) | AADARSH OM Chhetri (DLI) | 3-0 |
15:25 |
T1 | MS | 48 | SHLOK Soni (CG) | KASTURI SRIVATSA Chakravarthy (IA & AD) | KASTURI SRIVATSA Chakravarthy (IA & AD) | 1-3 |
15:25 |
T2 | MS | 48 | RAJASEKARAN Raja (TTTA) | TAMAL Ballav (BNG A) | TAMAL Ballav (BNG A) | 1-3 |
15:25 |
T3 | MS | 49 | AJAY Sonawa (MP) | ROHIT Chakraborty (LIC) | ROHIT Chakraborty (LIC) | 0-3 |
15:25 |
T4 | MS | 49 | PATEL VIGHNEY Reddy (RBI) | SHLOK Bajaj (GUJ) | SHLOK Bajaj (GUJ) | 0-3 |
15:25 |
T5 | MS | 37 | AKSHAT Tyagi (UP) | JAYDIP Das (IA & AD) | JAYDIP Das (IA & AD) | 1-3 |
15:25 |
T6 | MS | 38 | RAJAT Toraskar (MHR B) | NEELDEEP Das (BNG A) | NEELDEEP Das (BNG A) | 0-3 |
15:25 |
T7 | MS | 39 | SURYA TEJA Telidevara (AP) | ARUNACHALAM Shrikrishna (TNTTA) | SURYA TEJA Telidevara (AP) | 3-wo |
15:25 |
T8 | MS | 40 | ZUBIN Taraporewalla (MHR A) | SWARNENDU Chowdhury (TELG) | ZUBIN Taraporewalla (MHR A) | 3-1 |
15:25 |
T9 | MS | 41 | JITENDRAKUMAR Tak (MHR B) | TUSHAR Chauhan (DND) | TUSHAR Chauhan (DND) | 1-3 |
15:25 |
T10 | MS | 42 | SHOW Subhendu (ESIC) | YASH Dalvi (MHR B) | SHOW Subhendu (ESIC) | 3-0 |
15:25 |
T11 | MS | 43 | SOHAM Bhattacharya (KRL) | AADI Chitnis (MHR B) | AADI Chitnis (MHR B) | 2-3 |
15:25 |
T12 | MS | 44 | VIVEK Bhargava (RAJ) | RISHABH Chaturvedi (RBI) | VIVEK Bhargava (RAJ) | 3-0 |
15:25 |
T13 | MS | 45 | DIVYANSH Srivastava (UP) | DEBDOOT Chatterjee (DASCB) | DIVYANSH Srivastava (UP) | 3-0 |
15:25 |
T14 | MS | 45 | HIRAKJYOTI Pushilal (BNG A) | KRISHANU Baruah (ASM) | KRISHANU Baruah (ASM) | wo-3 |
15:25 |
T15 | MS | 46 | SHANKAB Baruah (ASM) | ABHISHEK Raj (CG) | SHANKAB Baruah (ASM) | 3-1 |
15:25 |
T16 | MS | 46 | P V Srikanth Kashyap (KNT) | SHIVAM Chandra (UP) | P V Srikanth Kashyap (KNT) | 3-1 |
15:25 |
T17 | MS | 47 | VARUN SHANKER Balusuri (TELG) | ARNAB Chanda (BNG A) | VARUN SHANKER Balusuri (TELG) | 3-1 |
15:25 |
T18 | MS | 47 | SHWET Raj (BHR) | PRAMOD Soni (MP) | PRAMOD Soni (MP) | 0-3 |
15:50 |
T1 | MS | 57 | MOHAMMED Ali (TELG) | SAHIL Sharma (CHD) | MOHAMMED Ali (TELG) | 3-0 |
15:50 |
T2 | MS | 57 | KAZA SRI Sai Prashant (CG) | DEEPAK Singh (HRN) | DEEPAK Singh (HRN) | 1-3 |
15:50 |
T3 | MS | 58 | SURAJIT Das (ESIC) | NAMAN Bhatnagar (HP) | SURAJIT Das (ESIC) | 3-1 |
15:50 |
T4 | MS | 58 | SOUMYADEEP Sarkar (BNG B) | PARAG Agrawal (LIC) | SOUMYADEEP Sarkar (BNG B) | 3-1 |
15:50 |
T5 | MS | 50 | CHINMAYA Somaiya (MHR B) | SOMNATH Chakraborty (JKD) | CHINMAYA Somaiya (MHR B) | 3-0 |
15:50 |
T6 | MS | 50 | HEMANT Raman (MP) | SAINATH REDDY Atmakuri (TELG) | HEMANT Raman (MP) | 3-1 |
15:50 |
T7 | MS | 51 | HARDIK Solanki (TTFI) | SOHAM Chakraborty (BNG A) | HARDIK Solanki (TTFI) | 3-1 |
15:50 |
T8 | MS | 51 | ABHILASH Raval (GUJ) | G Arvind Kumar (TELG) | ABHILASH Raval (GUJ) | 3-2 |
15:50 |
T9 | MS | 52 | SHUBHAM Sinha (JKD) | CHIRANJIT Bose (IA & AD) | CHIRANJIT Bose (IA & AD) | 0-3 |
15:50 |
T10 | MS | 52 | ABIR Roy (BNG A) | SANTOSH Araswilli (CG) | SANTOSH Araswilli (CG) | wo-3 |
15:50 |
T11 | MS | 53 | VANSH Singhal (HRN) | ANKIT Bose (BNG A) | VANSH Singhal (HRN) | 3-wo |
15:50 |
T12 | MS | 53 | SOUVIK Roy (RBI) | SAHIL Singh (DLI) | SOUVIK Roy (RBI) | 3-1 |
15:50 |
T13 | MS | 54 | RAJAN Anandh Raj (TNTTA) | MILAN Binoy Nair (KRL) | MILAN Binoy Nair (KRL) | wo-3 |
15:50 |
T14 | MS | 54 | ANIRBAN Roychowdhury (CRSB) | JASHAN Antal (HRN) | ANIRBAN Roychowdhury (CRSB) | 3-0 |
15:50 |
T15 | MS | 55 | VAIBHAV KUMAR Singh (PUN) | ANSH Sabharwal (UP) | ANSH Sabharwal (UP) | 0-3 |
15:50 |
T16 | MS | 55 | AKAASH Nath (BNG B) | SUNDAR Subbaraman (KRL) | SUNDAR Subbaraman (KRL) | 0-3 |
15:50 |
T17 | MS | 56 | DEVANSH Mudgal (RAJ) | RAJIV Sahu (CG) | RAJIV Sahu (CG) | 2-3 |
15:50 |
T18 | MS | 56 | HARKUNWAR Singh (PUN) | JAYABRATA Bhattacharjee (BNG B) | JAYABRATA Bhattacharjee (BNG B) | 0-3 |
16:15 |
T1 | MS | 63 | ROHITH Shankar (KNT) | ABHINAV Belwal (UP) | ABHINAV Belwal (UP) | 1-3 |
16:15 |
T2 | MS | 63 | MICHELIN Sehgal (CHD) | SWAGNIK Aditya (BNG A) | SWAGNIK Aditya (BNG A) | 1-3 |
16:15 |
T3 | MS | 64 | JASH Modi (MHR A) | PRATHAM Batham (MP) | JASH Modi (MHR A) | 3-0 |
16:15 |
T4 | MS | 64 | SIVANANDA Seshadri (CRSB) | VIJAY BABU Abinay (TNTTA) | VIJAY BABU Abinay (TNTTA) | 1-3 |
16:15 |
T5 | MS | 59 | SHOUNAK Shinde (MHR B) | MADHAV Bhatia (UP) | SHOUNAK Shinde (MHR B) | 3-2 |
16:15 |
T6 | MS | 59 | SINCHAN Sarkar (BNG B) | PRATIK Agrawal (DND) | SINCHAN Sarkar (BNG B) | 3-0 |
16:15 |
T7 | MS | 60 | CHITRAX Bhatt (GUJ) | HARSH Srivastava (RAJ) | CHITRAX Bhatt (GUJ) | 3-wo |
16:15 |
T8 | MS | 60 | SIDDHESH Sawant (MHR B) | ANSHUMAN Agarwal (GOA) | SIDDHESH Sawant (MHR B) | 3-wo |
16:15 |
T9 | MS | 61 | KSHETRIMAYUM Segal Singh (MNP) | ABHEESH Bhardwaj (HRN) | KSHETRIMAYUM Segal Singh (MNP) | 3-0 |
16:15 |
T10 | MS | 61 | SAMARTH Sharma (CHD) | AMIR Afthab (KRL) | AMIR Afthab (KRL) | 0-3 |
16:15 |
T11 | MS | 62 | THARUN Shanmugam (TTTA) | RANJITH Benny (KRL) | THARUN Shanmugam (TTTA) | 3-0 |
16:15 |
T12 | MS | 62 | ARNAV Aggarwal (CHD) | PRAKHAR Sen (MP) | ARNAV Aggarwal (CHD) | 3-0 |
18:00 |
T1 | WS | 1 | MUKHERJEE Ayhika (RBI) | MOULI Modak (BNG A) | MOULI Modak (BNG A) | wo-3 |
18:00 |
T2 | WS | 2 | SHRUTI VIJAY Amrute (RSPB) | SUSHMA Mogre (LIC) | SHRUTI VIJAY Amrute (RSPB) | 3-0 |
18:00 |
T3 | WS | 3 | YASHASWINI Ghorpade (KNT) | SHRUBABATI Moitra (BNG A) | YASHASWINI Ghorpade (KNT) | 3-2 |
18:00 |
T4 | WS | 4 | SINHA ROY Krittwika (GUJ) | SOUMI Mondal (PSPB) | SINHA ROY Krittwika (GUJ) | 3-0 |
18:00 |
T5 | WS | 5 | SURBHI Patwari (AAI) | SUHANI Mahajan (UP) | SURBHI Patwari (AAI) | 3-0 |
18:00 |
T6 | WS | 6 | SAGARIKA Mukherjee (RSPB) | SANSKRATI Muley (DND) | SAGARIKA Mukherjee (RSPB) | 3-0 |
18:00 |
T7 | WS | 7 | POYMANTEE Baisya (RSPB) | THANUJA N.bs (TTTA) | THANUJA N.bs (TTTA) | wo-3 |
18:00 |
T8 | WS | 8 | VARUNI Jaiswal (TELG) | NANDINI Nagori (RAJ) | NANDINI Nagori (RAJ) | wo-3 |
18:00 |
T9 | WS | 9 | SELVAKUMAR Selena Deepti (TTTA) | SWAPNALI Narale (MHR B) | SELVAKUMAR Selena Deepti (TTTA) | 3-2 |
18:00 |
T10 | WS | 10 | KAUSHANI Nath (RSPB) | NAVYA Nehal (BHR) | KAUSHANI Nath (RSPB) | 3-0 |
18:00 |
T11 | WS | 11 | ANKITA Das (PSPB) | MANSI Nigam (MP) | MANSI Nigam (MP) | wo-3 |
18:00 |
T12 | WS | 12 | ANANNYA Basak (MHR B) | TAMANNA Saini (DLI) | ANANNYA Basak (MHR B) | 3-2 |
18:00 |
T13 | WS | 13 | FRENAZ Chipia (GUJ) | TRISHA Paul (HRN) | FRENAZ Chipia (GUJ) | 3-0 |
18:00 |
T14 | WS | 14 | MOUMITA Dutta (RSPB) | DHANSHREE Pawar (MHR B) | DHANSHREE Pawar (MHR B) | wo-3 |
18:00 |
T15 | WS | 15 | SHEKHAR Amrutha Pushpak (RBI) | SRINIVI Ravichandran (TNTTA) | SHEKHAR Amrutha Pushpak (RBI) | 3-0 |
18:00 |
T16 | WS | 16 | KUSHI Viswanath (KNT) | MRIDULA Rh (TNTTA) | KUSHI Viswanath (KNT) | 3-wo |
18:00 |
T17 | WS | 17 | ARCHANA GIRISH Kamath (PSPB) | GOURI S Nair (KRL) | ARCHANA GIRISH Kamath (PSPB) | 3-0 |
18:00 |
T18 | WS | 18 | MADHURIKA Patkar (PSPB) | PRANATI P Nair (KRL) | MADHURIKA Patkar (PSPB) | 3-1 |
18:25 |
T1 | WS | 31 | AAFRIEN Murad (GUJ) | ANUMITA Tarafdar (LIC) | AAFRIEN Murad (GUJ) | 3-0 |
18:25 |
T2 | WS | 31 | SATAPORNI De (BNG B) | VARTICA Bharat (NCOE) | SATAPORNI De (BNG B) | 3-0 |
18:25 |
T3 | WS | 19 | RADHAPRIYA Goel (AAI) | SEHGAL Sanya (HRN) | RADHAPRIYA Goel (AAI) | 3-2 |
18:25 |
T4 | WS | 20 | RISHA Mirchandani (MHR B) | NIKITA Sarkar (BNG B) | RISHA Mirchandani (MHR B) | 3-0 |
18:25 |
T5 | WS | 21 | VEDHALAKSHMI Devi Karthikeyan (TNTTA) | TAPASI Sarkar (DASCB) | VEDHALAKSHMI Devi Karthikeyan (TNTTA) | 3-0 |
18:25 |
T6 | WS | 22 | LAKSHITA Narang (DLI) | KHEYA KETAN Shah (MHR B) | LAKSHITA Narang (DLI) | 3-0 |
18:25 |
T7 | WS | 23 | NITHYASHREE Mani (TTTA) | VIDHI AMEET Shah (MHR B) | NITHYASHREE Mani (TTTA) | 3-0 |
18:25 |
T8 | WS | 24 | SENHORA CEZINHA D'souza (BBSCB) | RITI Shankar (HRN) | RITI Shankar (HRN) | 1-3 |
18:25 |
T9 | WS | 25 | OISHIKI Joardar (BNG A) | BHAVPRITA Sharma (HP) | OISHIKI Joardar (BNG A) | 3-0 |
18:25 |
T10 | WS | 26 | RONY Maria (CB) | TANZIA Sharma (DLI) | RONY Maria (CB) | 3-2 |
18:25 |
T11 | WS | 27 | VANSHIKA Bhargava (DLI) | MAULI Sharma (RAJ) | VANSHIKA Bhargava (DLI) | 3-0 |
18:25 |
T12 | WS | 28 | GARIMA Goyal (DLI) | TRISHA Gogoi (ASM) | GARIMA Goyal (DLI) | 3-0 |
18:25 |
T13 | WS | 28 | ANANYA Donekal (TELG) | AARTI Chaudhary (UP) | AARTI Chaudhary (UP) | 0-3 |
18:25 |
T14 | WS | 29 | CALANGE RAVICHANDRAN Harsha Vardhini (RBI) | NEHA Singh (CHD) | CALANGE RAVICHANDRAN Harsha Vardhini (RBI) | 3-0 |
18:25 |
T15 | WS | 29 | V MOURIYA Dharshini (TNTTA) | ANANYA Chande (MHR A) | V MOURIYA Dharshini (TNTTA) | 3-wo |
18:25 |
T16 | WS | 30 | NIKHAT Banu (RBI) | YASHINI Sivashankar (TNTTA) | YASHINI Sivashankar (TNTTA) | 0-3 |
18:25 |
T17 | WS | 30 | CHANDRANI Dey (LIC) | SARVI Bist (MP) | CHANDRANI Dey (LIC) | 3-0 |
18:25 |
T18 | WS | 40 | DIVYA Deshpande (PSPB) | SHARMITHA Srinivasan (TNTTA) | SHARMITHA Srinivasan (TNTTA) | wo-3 |
18:50 |
T1 | WS | 32 | KRITIKA Upadhaya (ASM) | PRAJAKTA Tipale (LIC) | PRAJAKTA Tipale (LIC) | 2-3 |
18:50 |
T2 | WS | 32 | VAISHNAVI Deogade (MHR B) | KAUSHA Bhairapure (GUJ) | KAUSHA Bhairapure (GUJ) | wo-3 |
18:50 |
T3 | WS | 33 | SUHANA Saini (HRN) | AVANI Tripathi (UP) | SUHANA Saini (HRN) | 3-1 |
18:50 |
T4 | WS | 33 | PRERNA Deoskar (MP) | PELF - (CHD) | PRERNA Deoskar (MP) | 3-wo |
18:50 |
T5 | WS | 34 | MANASI Chiplunkar (MHR B) | ARU Vaishnava (MP) | MANASI Chiplunkar (MHR B) | 3-0 |
18:50 |
T6 | WS | 34 | ANUSHKAA Datta (TNTTA) | ANUSHKA Basak (BNG A) | ANUSHKA Basak (BNG A) | 1-3 |
18:50 |
T7 | WS | 35 | MUNMUN Kundu (BNG A) | DESHNA M Vanshika (KNT) | MUNMUN Kundu (BNG A) | 3-1 |
18:50 |
T8 | WS | 35 | HARSHITA Das (ASM) | SWAPNA Mitra (DASCB) | SWAPNA Mitra (DASCB) | wo-3 |
18:50 |
T9 | WS | 36 | NARASIMHAN Vidya (CRSB) | JENNIFER Varghese (MHR B) | JENNIFER Varghese (MHR B) | 0-3 |
18:50 |
T10 | WS | 36 | MARIA CICILY Joshy (KRL) | RAAGA NIVEDITHA Balusuri (TELG) | RAAGA NIVEDITHA Balusuri (TELG) | 0-3 |
18:50 |
T11 | WS | 37 | PRIYADARSINI Das (BNG A) | KHUSHI Jain (MP) | KHUSHI Jain (MP) | wo-3 |
18:50 |
T12 | WS | 37 | VARSHINI D (TNTTA) | DIVYA Amade (CG) | DIVYA Amade (CG) | wo-3 |
18:50 |
T13 | WS | 38 | KAVYASREE Baskar (TTTA) | SHRADDHA Verma (CG) | KAVYASREE Baskar (TTTA) | 3-0 |
18:50 |
T14 | WS | 38 | MUKTA Dalvi (MHR A) | PURVANSHI Acharya (GUJ) | MUKTA Dalvi (MHR A) | 3-0 |
18:50 |
T15 | WS | 39 | NAINA . (TELG) | PRITHA Vartikar (MHR B) | PRITHA Vartikar (MHR B) | 2-3 |
18:50 |
T16 | WS | 39 | ZENA Chipia (ESIC) | DIPANWITA Basu (BNG A) | DIPANWITA Basu (BNG A) | 0-3 |
18:50 |
T17 | WS | 40 | ISHA Chavan (MHR B) | SAMMRIDHI Banik (BNG B) | ISHA Chavan (MHR B) | 3-wo |
19:15 |
T1 | MS | 17 | PARTH Virmani (CRSB) | VEDANTA Kulkarni (GOA) | PARTH Virmani (CRSB) | 3-0 |
19:15 |
T2 | MS | 18 | AKASH Pal (BNG A) | JAYESH Kulkarni (MHR B) | AKASH Pal (BNG A) | 3-0 |
19:15 |
T3 | MS | 1 | SRIRAM Sushmit (TTTA) | RAVI Joshi (LIC) | SRIRAM Sushmit (TTTA) | 3-0 |
19:15 |
T4 | MS | 2 | CHANDRA Jeet (AAI) | SHRIDHAR Joushi (UP) | CHANDRA Jeet (AAI) | 3-0 |
19:15 |
T5 | MS | 3 | SOUGATA Sarkar (LIC) | ROHAN Joshi (MP) | ROHAN Joshi (MP) | wo-3 |
19:15 |
T6 | MS | 4 | WESLEY Do Rosario (HRN) | ROSHAN Joshi (MP) | WESLEY Do Rosario (HRN) | 3-2 |
19:15 |
T7 | MS | 5 | ABHIMANYU Mitra (IA & AD) | PRATEEK Joshi (MP) | ABHIMANYU Mitra (IA & AD) | 3-0 |
19:15 |
T8 | MS | 6 | KOTIYAN Ravindra (RSPB) | AAKASH K J (KNT) | KOTIYAN Ravindra (RSPB) | 3-1 |
19:15 |
T9 | MS | 7 | YASHANSH Malik (DLI) | RAJAT Kadam (MHR A) | YASHANSH Malik (DLI) | 3-0 |
19:15 |
T10 | MS | 8 | MONDAL Raj (RBI) | UDIPTA Kakoty (ASM) | UDIPTA Kakoty (ASM) | wo-3 |
19:15 |
T11 | MS | 9 | VASANTH PHILIPS Nitin Thiruvengadam (BBSCB) | TEJAS Kamble (MHR B) | VASANTH PHILIPS Nitin Thiruvengadam (BBSCB) | 3-0 |
19:15 |
T12 | MS | 10 | SARTHAK Gandhi (HRN) | KESAVAN Kannan (TELG) | KESAVAN Kannan (TELG) | wo-3 |
19:15 |
T13 | MS | 11 | SIDDHESH Pande (MHR A) | SHRIRAM Kannan (TTTA) | SIDDHESH Pande (MHR A) | 3-0 |
19:15 |
T14 | MS | 12 | SARTHAK Seth (UP) | ARNAV MANOJ Karnavar (MHR B) | SARTHAK Seth (UP) | 3-wo |
19:15 |
T15 | MS | 13 | JUBIN Kumar (PSPB) | AJAY Karthik (TNTTA) | JUBIN Kumar (PSPB) | 3-0 |
19:15 |
T16 | MS | 14 | ANUKRAM Jain (RSPB) | SAMYAK Kashyap (KNT) | ANUKRAM Jain (RSPB) | 3-2 |
19:15 |
T17 | MS | 15 | PREYESH Suresh Raj (TNTTA) | PARTHAV Kelkar (MHR B) | PREYESH Suresh Raj (TNTTA) | 3-1 |
19:15 |
T18 | MS | 16 | SAIDUL Alam Ahmed (IA & AD) | SHREYAS Kulkarni (KNT) | SAIDUL Alam Ahmed (IA & AD) | 3-0 |
19:40 |
T1 | MS | 35 | PANKAJ KUMAR Vishwakarma (MP) | MANNIT SINGH Narang (DLI) | PANKAJ KUMAR Vishwakarma (MP) | 3-0 |
19:40 |
T2 | MS | 36 | SRINIVAS Venna (AP) | NAMAN Mehra (PUN) | NAMAN Mehra (PUN) | 0-3 |
19:40 |
T3 | MS | 19 | BIRDIE Boro (PSPB) | VIKASH Kumar (BHR) | BIRDIE Boro (PSPB) | 3-0 |
19:40 |
T4 | MS | 20 | OMKAR Torgalkar (RSPB) | JATIN Kumar (PUN) | OMKAR Torgalkar (RSPB) | 3-0 |
19:40 |
T5 | MS | 21 | JEHO Himnakulhpuingheta (MIZ) | KISHORE Kumar (CRSB) | KISHORE Kumar (CRSB) | wo-3 |
19:40 |
T6 | MS | 22 | KIRANJOY Pushilal (RSPB) | NAVANEETH Kutty (TNTTA) | NAVANEETH Kutty (TNTTA) | 2-3 |
19:40 |
T7 | MS | 23 | AMAN Balgu (CRSB) | SAGAR Ghatge (CG) | SAGAR Ghatge (CG) | 0-3 |
19:40 |
T8 | MS | 24 | MUDIT Dani (MHR B) | PIYUSH DILIP Gandhi (BHR) | MUDIT Dani (MHR B) | 3-wo |
19:40 |
T9 | MS | 25 | VISHWA Deenadayalan (TTTA) | RAHUL Malik (HRN) | VISHWA Deenadayalan (TTTA) | 3-0 |
19:40 |
T10 | MS | 26 | ANIKET Sen Choudhury (BNG A) | TRISHUL Mehra (TELG) | ANIKET Sen Choudhury (BNG A) | 3-0 |
19:40 |
T11 | MS | 27 | GUPTA Utkarsh (CRSB) | ANOOP Amara (TELG) | GUPTA Utkarsh (CRSB) | 3-1 |
19:40 |
T12 | MS | 28 | SHIVAM Das (MHR B) | SUMIT Mishra (KNT) | SUMIT Mishra (KNT) | 1-3 |
19:40 |
T13 | MS | 29 | MANDAR Hardikar (MHR A) | SARTH Mishra (UP) | SARTH Mishra (UP) | 0-3 |
19:40 |
T14 | MS | 30 | TANMAY Rane (MHR A) | TEJAS Narang (DLI) | TANMAY Rane (MHR A) | 3-1 |
19:40 |
T15 | MS | 31 | ALI Mohammed (TELG) | MAANAV Shah (MHR B) | ALI Mohammed (TELG) | 3-0 |
19:40 |
T16 | MS | 32 | AADARSH OM Chhetri (DLI) | AYAZ Murad (GUJ) | AYAZ Murad (GUJ) | 2-3 |
19:40 |
T17 | MS | 33 | KHELENDRAJIT Yengkhom (MNP) | RISHABH Nagwani (CG) | KHELENDRAJIT Yengkhom (MNP) | 3-0 |
19:40 |
T18 | MS | 34 | ANIRBAN Nandi (BNG A) | YASHAS Yagya (BHR) | ANIRBAN Nandi (BNG A) | 3-0 |
20:05 |
T1 | MS | 49 | AJAY Sonawa (MP) | PATEL VIGHNEY Reddy (RBI) | PATEL VIGHNEY Reddy (RBI) | 0-3 |
20:05 |
T2 | MS | 49 | ROHIT Chakraborty (LIC) | SHLOK Bajaj (GUJ) | ROHIT Chakraborty (LIC) | 3-1 |
20:05 |
T3 | MS | 37 | AKSHAT Tyagi (UP) | SHUBHAM Ambre (MHR B) | AKSHAT Tyagi (UP) | 3-0 |
20:05 |
T4 | MS | 38 | RAJAT Toraskar (MHR B) | VAID Neelesh (BSNL) | RAJAT Toraskar (MHR B) | 3-0 |
20:05 |
T5 | MS | 39 | SURYA TEJA Telidevara (AP) | BHAVESH Panchre (MP) | SURYA TEJA Telidevara (AP) | 3-0 |
20:05 |
T6 | MS | 40 | ZUBIN Taraporewalla (MHR A) | DHAIRYA Parmar (GUJ) | ZUBIN Taraporewalla (MHR A) | 3-0 |
20:05 |
T7 | MS | 41 | JITENDRAKUMAR Tak (MHR B) | PUSHPENDRA Parmar (MP) | PUSHPENDRA Parmar (MP) | 2-3 |
20:05 |
T8 | MS | 42 | SHOW Subhendu (ESIC) | PARAS Popli (RAJ) | SHOW Subhendu (ESIC) | 3-1 |
20:05 |
T9 | MS | 43 | SOHAM Bhattacharya (KRL) | RAGHURAAM Prakasam (TNTTA) | SOHAM Bhattacharya (KRL) | 3-1 |
20:05 |
T10 | MS | 44 | VIVEK Bhargava (RAJ) | VIREN Patel (MHR B) | VIVEK Bhargava (RAJ) | 3-1 |
20:05 |
T11 | MS | 45 | DIVYANSH Srivastava (UP) | HIRAKJYOTI Pushilal (BNG A) | DIVYANSH Srivastava (UP) | 3-wo |
20:05 |
T12 | MS | 45 | DEBDOOT Chatterjee (DASCB) | KRISHANU Baruah (ASM) | DEBDOOT Chatterjee (DASCB) | 3-2 |
20:05 |
T13 | MS | 46 | SHANKAB Baruah (ASM) | P V Srikanth Kashyap (KNT) | SHANKAB Baruah (ASM) | 3-2 |
20:05 |
T14 | MS | 46 | ABHISHEK Raj (CG) | SHIVAM Chandra (UP) | ABHISHEK Raj (CG) | 3-1 |
20:05 |
T15 | MS | 47 | VARUN SHANKER Balusuri (TELG) | SHWET Raj (BHR) | VARUN SHANKER Balusuri (TELG) | 3-0 |
20:05 |
T16 | MS | 47 | ARNAB Chanda (BNG A) | PRAMOD Soni (MP) | ARNAB Chanda (BNG A) | 3-0 |
20:05 |
T17 | MS | 48 | SHLOK Soni (CG) | RAJASEKARAN Raja (TTTA) | SHLOK Soni (CG) | 3-1 |
20:05 |
T18 | MS | 48 | KASTURI SRIVATSA Chakravarthy (IA & AD) | TAMAL Ballav (BNG A) | TAMAL Ballav (BNG A) | 0-3 |
20:30 |
T1 | MS | 58 | SURAJIT Das (ESIC) | SOUMYADEEP Sarkar (BNG B) | SOUMYADEEP Sarkar (BNG B) | 2-3 |
20:30 |
T2 | MS | 58 | NAMAN Bhatnagar (HP) | PARAG Agrawal (LIC) | NAMAN Bhatnagar (HP) | 3-0 |
20:30 |
T3 | MS | 50 | CHINMAYA Somaiya (MHR B) | HEMANT Raman (MP) | CHINMAYA Somaiya (MHR B) | 3-0 |
20:30 |
T4 | MS | 50 | SOMNATH Chakraborty (JKD) | SAINATH REDDY Atmakuri (TELG) | SAINATH REDDY Atmakuri (TELG) | 1-3 |
20:30 |
T5 | MS | 51 | HARDIK Solanki (TTFI) | ABHILASH Raval (GUJ) | ABHILASH Raval (GUJ) | 0-3 |
20:30 |
T6 | MS | 51 | SOHAM Chakraborty (BNG A) | G Arvind Kumar (TELG) | G Arvind Kumar (TELG) | 1-3 |
20:30 |
T7 | MS | 52 | SHUBHAM Sinha (JKD) | ABIR Roy (BNG A) | SHUBHAM Sinha (JKD) | 3-wo |
20:30 |
T8 | MS | 52 | CHIRANJIT Bose (IA & AD) | SANTOSH Araswilli (CG) | SANTOSH Araswilli (CG) | 0-3 |
20:30 |
T9 | MS | 53 | VANSH Singhal (HRN) | SOUVIK Roy (RBI) | VANSH Singhal (HRN) | 3-0 |
20:30 |
T10 | MS | 53 | ANKIT Bose (BNG A) | SAHIL Singh (DLI) | SAHIL Singh (DLI) | wo-3 |
20:30 |
T11 | MS | 54 | RAJAN Anandh Raj (TNTTA) | ANIRBAN Roychowdhury (CRSB) | ANIRBAN Roychowdhury (CRSB) | wo-3 |
20:30 |
T12 | MS | 54 | MILAN Binoy Nair (KRL) | JASHAN Antal (HRN) | JASHAN Antal (HRN) | 1-3 |
20:30 |
T13 | MS | 55 | VAIBHAV KUMAR Singh (PUN) | AKAASH Nath (BNG B) | VAIBHAV KUMAR Singh (PUN) | 3-wo |
20:30 |
T14 | MS | 55 | ANSH Sabharwal (UP) | SUNDAR Subbaraman (KRL) | ANSH Sabharwal (UP) | 3-1 |
20:30 |
T15 | MS | 56 | DEVANSH Mudgal (RAJ) | HARKUNWAR Singh (PUN) | DEVANSH Mudgal (RAJ) | 3-2 |
20:30 |
T16 | MS | 56 | RAJIV Sahu (CG) | JAYABRATA Bhattacharjee (BNG B) | JAYABRATA Bhattacharjee (BNG B) | 0-3 |
20:30 |
T17 | MS | 57 | MOHAMMED Ali (TELG) | KAZA SRI Sai Prashant (CG) | MOHAMMED Ali (TELG) | 3-1 |
20:30 |
T18 | MS | 57 | SAHIL Sharma (CHD) | DEEPAK Singh (HRN) | DEEPAK Singh (HRN) | wo-3 |
20:55 |
T1 | MS | 64 | JASH Modi (MHR A) | SIVANANDA Seshadri (CRSB) | JASH Modi (MHR A) | 3-0 |
20:55 |
T2 | MS | 64 | PRATHAM Batham (MP) | VIJAY BABU Abinay (TNTTA) | VIJAY BABU Abinay (TNTTA) | 0-3 |
20:55 |
T3 | MS | 59 | SHOUNAK Shinde (MHR B) | SINCHAN Sarkar (BNG B) | SHOUNAK Shinde (MHR B) | 3-1 |
20:55 |
T4 | MS | 59 | MADHAV Bhatia (UP) | PRATIK Agrawal (DND) | MADHAV Bhatia (UP) | 3-0 |
20:55 |
T5 | MS | 60 | CHITRAX Bhatt (GUJ) | SIDDHESH Sawant (MHR B) | CHITRAX Bhatt (GUJ) | 3-0 |
20:55 |
T6 | MS | 60 | HARSH Srivastava (RAJ) | ANSHUMAN Agarwal (GOA) | -- | wo-wo |
20:55 |
T7 | MS | 61 | KSHETRIMAYUM Segal Singh (MNP) | SAMARTH Sharma (CHD) | KSHETRIMAYUM Segal Singh (MNP) | 3-wo |
20:55 |
T8 | MS | 61 | ABHEESH Bhardwaj (HRN) | AMIR Afthab (KRL) | AMIR Afthab (KRL) | 0-3 |
20:55 |
T9 | MS | 62 | THARUN Shanmugam (TTTA) | ARNAV Aggarwal (CHD) | ARNAV Aggarwal (CHD) | 0-3 |
20:55 |
T10 | MS | 62 | RANJITH Benny (KRL) | PRAKHAR Sen (MP) | RANJITH Benny (KRL) | 3-1 |
20:55 |
T11 | MS | 63 | ROHITH Shankar (KNT) | MICHELIN Sehgal (CHD) | ROHITH Shankar (KNT) | 3-1 |
20:55 |
T12 | MS | 63 | ABHINAV Belwal (UP) | SWAGNIK Aditya (BNG A) | ABHINAV Belwal (UP) | 3-0 |