YOUTH GIRLS SINGLES (U-17) : MAIN DRAW
1
07-Jun,10:40h / T1
912
MAJI Sayanika
DLI
2
1032
MADHUR Hrithika
MHR
3
07-Jun,10:40h / T2
1003
EDWARD Edwina
KRL
4
855
ROY Saanvi
BNG
5
07-Jun,10:40h / T3
1204
ANIYAH ANAND Sushrutha
TELG
6
1248
SARAVANAN S.s.bhuvanidha
TN
7
07-Jun,10:40h / T4
1033
UMATE Ikshika
MHR
8
1124
DALAI Swetapadma
ODS
9
07-Jun,10:40h / T5
1030
PATEL Hardee
MHR
10
942
CHAUHAN Angel
HRN
11
07-Jun,10:40h / T6
927
PARMAR Arnee
GUJ
12
1216
MURALIDHARAN Ananya
TN
13
07-Jun,10:40h / T7
903
BRAMHACHARY Diya
DLI
14
807
CHAKRABORTY Ankolika
BNG
15
07-Jun,10:40h / T8
1095
NAGDEVE Parmi
MP
16
1114
DATTA Subhankrita
NCOE
17
07-Jun,10:40h / T9
1036
BHATT Kavya
MHR
18
958
ROY Sreedatri
HRN
19
07-Jun,10:40h / T10
1105
MAJUMDER Brishtita
NCOE
20
791
KAUSHIK Bhumika
ASM
21
07-Jun,10:40h / T11
1252
NAGAM Sharvani
TN
22
1198
KONTHAM Shreshta Reddy
TELG
23
07-Jun,10:40h / T12
1075
SHARMA Sukrati
MHR
24
911
KAPOOR Riddhima
DLI
25
07-Jun,10:40h / T13
989
ASHOK H Parnavi
KNT
26
800
NANDI Aarushi
BNG
27
07-Jun,10:40h / T14
1068
PRADHAN Sayali
MHR
28
1242
BALAJI REENA Nandhini
TN
29
07-Jun,10:40h / T15
1054
BHOOTA Riana
MHR
30
961
SAHA Tanmayee
HRN
31
07-Jun,10:40h / T16
1264
HARIMAKESHWARAN Yavanika
TN
32
1275
TRIPATHI Avani
UP
3 - 0 (2,5,7)
07-Jun,18:30h T 16
3 - 1 (-5,7,6,5)
912
MAJI Sayanika
DLI
855
ROY Saanvi
BNG
3 - 1 (-8,7,4,5)
07-Jun,18:30h T 15
3 - 2 (-13,-7,12,6,6)
1248
SARAVANAN S.s.bhuvanidha
TN
1033
UMATE Ikshika
MHR
3 - 1 (3,5,-9,8)
07-Jun,18:30h T 14
3 - 2 (-10,-9,6,5,6)
1030
PATEL Hardee
MHR
927
PARMAR Arnee
GUJ
3 - 2 (-9,-4,9,9,4)
07-Jun,18:30h T 13
3 - 0 (8,6,6)
903
BRAMHACHARY Diya
DLI
1114
DATTA Subhankrita
NCOE
3 - 1 (9,-9,6,3)
07-Jun,18:30h T 12
3 - 0 (3,7,8)
958
ROY Sreedatri
HRN
791
KAUSHIK Bhumika
ASM
3 - 0 (3,10,3)
07-Jun,18:30h T 11
3 - 0 (6,5,9)
1252
NAGAM Sharvani
TN
1075
SHARMA Sukrati
MHR
3 - 1 (-2,8,5,9)
07-Jun,18:30h T 10
3 - 2 (7,-7,-7,9,2)
800
NANDI Aarushi
BNG
1242
BALAJI REENA Nandhini
TN
3 - 1 (6,-4,8,7)
07-Jun,18:30h T 9
3 - 0 (6,1,3)
1054
BHOOTA Riana
MHR
1275
TRIPATHI Avani
UP
3 - 0 (4,7,8)
08-Jun,14:00h T 1
3 - 1 (8,10,-7,5)
912
MAJI Sayanika
DLI
1033
UMATE Ikshika
MHR
3 - 1 (8,2,-6,4)
08-Jun,14:00h T 2
3 - 2 (4,8,-9,-6,5)
1030
PATEL Hardee
MHR
903
BRAMHACHARY Diya
DLI
3 - 1 (-5,6,4,5)
08-Jun,14:00h T 3
3 - 1 (4,-9,2,6)
958
ROY Sreedatri
HRN
1252
NAGAM Sharvani
TN
3 - 2 (-8,10,-11,5,7)
08-Jun,14:00h T 4
3 - 0 (10,7,5)
800
NANDI Aarushi
BNG
1275
TRIPATHI Avani
UP
3 - 2 (-4,4,8,-9,3)
08-Jun,16:00h T 1
3 - 2 (7,4,-6,-14,6)
912
MAJI Sayanika
DLI
903
BRAMHACHARY Diya
DLI
3 - 2 (-3,6,8,-9,6)
08-Jun,16:00h T 2
3 - 2 (-6,-7,10,8,6)
958
ROY Sreedatri
HRN
1275
TRIPATHI Avani
UP
3 - 1 (-5,4,3,3)
08-Jun,19:00h T 5
3 - 2 (4,-5,7,-9,6)
903
BRAMHACHARY Diya
DLI
1275
TRIPATHI Avani
UP
FINAL
3 - 2 (4,8,-8,-8,8) 09-Jun,12:15h T 2 3 - 2 (-10,4,-5,5,10)
1275
TRIPATHI Avani
UP
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
WINNER
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
© GN - TTFI - 2024
1
Printed From : - www.ttfi.org
YOUTH GIRLS SINGLES (U-17) : MAIN DRAW
33
07-Jun,10:40h / T17
887
DAS Syndrela
BNG
34
902
JAIN Dhaani
DLI
35
07-Jun,10:40h / T18
934
CHATTERJEE Mouboni
GUJ
36
1039
PURKAR Mitali
MHR
37
07-Jun,10:40h / T19
1277
K Disha
UP
38
1239
SAIRAMAN Mogana
TN
39
07-Jun,10:40h / T20
1020
LUNAWAT Anandita
MHR
40
1107
SAHA Nandini
NCOE
41
07-Jun,11:10h / T1
918
MUDGAL Vanshika
DLI
42
957
DARGAN Saanvi
HRN
43
07-Jun,11:10h / T2
991
TILAWAT Preksha
KNT
44
1253
ANAND Shriya
TN
45
07-Jun,11:10h / T3
893
SHARMA Vani
CHD
46
1197
ASPATHI Satya
TELG
47
07-Jun,11:10h / T4
794
MAZUMDAR Prachi
ASM
48
1053
SAKPAL Radhika
MHR
49
07-Jun,11:10h / T5
900
KARMAKAR Avisha
DLI
50
1060
KULKARNI Saee
MHR
51
07-Jun,11:10h / T6
823
BASU Disha
BNG
52
1110
BHATTACHARJEE Sandika
NCOE
53
07-Jun,11:10h / T7
1029
BHOWMICK Divyanshi
MHR
54
790
KASHYAP Bhavna
ASM
55
07-Jun,11:10h / T8
1282
DHINGRA Sarah
UP
56
1226
M Hansini
TN
57
07-Jun,11:10h / T9
937
JAYSWAL Riya
GUJ
58
974
CHOWDHARY Himanshi
KNT
59
07-Jun,11:10h / T10
1220
DASS Christin Fiona
TN
60
952
ANTAL Manal
HRN
61
07-Jun,11:10h / T11
858
CHAKRABARTY Sanchari
BNG
62
910
GOEL Prisha
DLI
63
07-Jun,11:10h / T12
1112
SARKAR Souradrita
NCOE
64
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
3 - 0 (5,7,8)
07-Jun,18:30h T 8
3 - 1 (-10,7,4,9)
887
DAS Syndrela
BNG
934
CHATTERJEE Mouboni
GUJ
3 - 0 (7,6,3)
07-Jun,18:30h T 7
3 - 0 (4,7,8)
1277
K Disha
UP
1107
SAHA Nandini
NCOE
3 - 2 (-5,3,-9,8,10)
07-Jun,18:30h T 6
3 - 1 (-9,6,7,5)
918
MUDGAL Vanshika
DLI
1253
ANAND Shriya
TN
3 - 1 (9,11,-9,11)
07-Jun,18:30h T 5
3 - 0 (6,3,3)
1197
ASPATHI Satya
TELG
794
MAZUMDAR Prachi
ASM
3 - 1 (5,-9,6,9)
07-Jun,18:30h T 4
3 - 1 (9,4,-9,5)
900
KARMAKAR Avisha
DLI
1110
BHATTACHARJEE Sandika
NCOE
3 - 1 (6,3,-8,8)
07-Jun,18:30h T 3
3 - 0 (8,8,5)
1029
BHOWMICK Divyanshi
MHR
1226
M Hansini
TN
3 - 0 (7,9,8)
07-Jun,18:30h T 2
3 - 0 (3,5,7)
974
CHOWDHARY Himanshi
KNT
952
ANTAL Manal
HRN
3 - 0 (10,4,6)
07-Jun,18:30h T 1
3 - 0 (9,9,3)
910
GOEL Prisha
DLI
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
3 - 0 (4,9,8)
08-Jun,14:00h T 5
3 - 2 (3,5,-6,-7,8)
887
DAS Syndrela
BNG
1107
SAHA Nandini
NCOE
3 - 0 (8,7,10)
08-Jun,14:00h T 6
3 - 0 (8,6,6)
918
MUDGAL Vanshika
DLI
794
MAZUMDAR Prachi
ASM
3 - 1 (-9,8,11,4)
08-Jun,14:00h T 7
3 - 2 (-8,7,-8,2,2)
1110
BHATTACHARJEE Sandika
NCOE
1029
BHOWMICK Divyanshi
MHR
3 - 0 (5,5,9)
08-Jun,14:00h T 8
3 - 1 (8,-9,8,9)
974
CHOWDHARY Himanshi
KNT
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
3 - 1 (9,8,-2,6)
08-Jun,16:00h T 3
3 - 1 (2,7,-10,7)
1107
SAHA Nandini
NCOE
918
MUDGAL Vanshika
DLI
3 - 0 (7,6,6)
08-Jun,16:00h T 4
3 - 2 (-6,-8,6,9,3)
1029
BHOWMICK Divyanshi
MHR
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
3 - 2 (6,-4,-11,9,6)
08-Jun,19:00h T 6
3 - 1 (6,4,-4,1)
1107
SAHA Nandini
NCOE
1035
VARGHESE Jennifer
MHR
© GN - TTFI - 2024
2
Printed From : - www.ttfi.org