YOUTH BOYS SINGLES (U-19) : MAIN DRAW
1
22-Jun,16:00h / T1
184
JAIN Payas
DLI
2
272
KARNAVAR Arnav Manoj
MHR B
3
22-Jun,16:00h / T2
357
KUTTY Navaneeth
TNTTA
4
152
BHATTACHARJEE Jayabrata
BNG B
5
22-Jun,16:00h / T3
361
PRAKASAM Raghuraam
TNTTA
6
147
DAS Shankhadip
BNG A
7
22-Jun,16:00h / T4
114
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
8
290
GOYAL Ansh
MP
9
22-Jun,16:00h / T5
269
MODI Jash
MHR A
10
219
VATS Dhruv
HRN
11
22-Jun,16:00h / T6
396
J..R Sri Sai
TTTA
12
284
ATHANIKAR Swastik
MHR B
13
22-Jun,16:00h / T7
148
MUKHERJEE Soumil
BNG A
14
385
ADITYA Swagnik
TTFI
15
22-Jun,16:00h / T8
200
MALUBHAIWALA Burhanuddin
GUJ
16
350
BALUSURI Varun Shanker
TELG
17
22-Jun,16:00h / T9
287
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
18
123
BHATTACHARYYA Priyanuj
ASM
19
22-Jun,16:00h / T10
107
MANUJULA Pragyan
AP
20
238
K J Aakash
KNT
21
22-Jun,16:00h / T11
144
BHASKAR Praneet
BNG A
22
160
SARKAR Sinchan
BNG B
23
22-Jun,16:00h / T12
378
LALRUATSANGA H
TTFI
24
414
MISHRA Sarth
UP
25
22-Jun,16:00h / T13
199
RAVAL Abhilash
GUJ
26
369
CHANDA Arnab
TTFI
27
22-Jun,16:00h / T14
153
CHHETRI Kaushik
BNG B
28
276
MULYE Neil
MHR B
29
22-Jun,16:00h / T15
288
YENGKHOM Khelendrajit
MNP
30
185
NARANG Prabhneet Singh
DLI
31
22-Jun,16:00h / T16
343
KANNAN Kesavan
TELG
32
139
BHATTACHARJEE Ankur
BNG A
3 - 0 (9,8,7)
22-Jun,17:30h T 16
3 - 0 (6,7,9)
184
JAIN Payas
DLI
152
BHATTACHARJEE Jayabrata
BNG B
3 - 1 (5,-3,3,3)
22-Jun,17:30h T 15
3 - 0 (8,4,5)
147
DAS Shankhadip
BNG A
114
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
3 - 0 (7,6,8)
22-Jun,17:30h T 14
3 - 2 (8,-3,-10,7,7)
269
MODI Jash
MHR A
284
ATHANIKAR Swastik
MHR B
3 - 2 (-6,-9,8,10,7)
22-Jun,17:30h T 13
3 - 2 (4,8,-8,-6,8)
385
ADITYA Swagnik
TTFI
350
BALUSURI Varun Shanker
TELG
3 - 0 (3,5,8)
22-Jun,17:30h T 12
3 - 0 (7,2,8)
287
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
238
K J Aakash
KNT
3 - 1 (9,-10,3,8)
22-Jun,17:30h T 11
3 - 0 (12,9,9)
144
BHASKAR Praneet
BNG A
414
MISHRA Sarth
UP
3 - 0 (10,11,7)
22-Jun,17:30h T 10
3 - 0 (6,10,8)
369
CHANDA Arnab
TTFI
276
MULYE Neil
MHR B
3 - 0 (8,4,9)
22-Jun,17:30h T 9
3 - 1 (5,5,-8,8)
288
YENGKHOM Khelendrajit
MNP
139
BHATTACHARJEE Ankur
BNG A
3 - 0 (10,8,9)
22-Jun,19:00h T 1
3 - 1 (-10,5,9,10)
184
JAIN Payas
DLI
114
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
3 - 0 (11,12,4)
22-Jun,19:00h T 2
3 - 1 (14,7,-7,4)
269
MODI Jash
MHR A
350
BALUSURI Varun Shanker
TELG
3 - 0 (10,4,8)
22-Jun,19:00h T 3
3 - 0 (16,9,10)
238
K J Aakash
KNT
414
MISHRA Sarth
UP
3 - 1 (8,-7,6,3)
22-Jun,19:00h T 4
3 - 1 (-7,7,9,5)
276
MULYE Neil
MHR B
139
BHATTACHARJEE Ankur
BNG A
4 - 2 (4,9,5,-10,-6,2)
22-Jun,20:40h T 1
4 - 3 (-6,-8,5,8,7,-6,9)
184
JAIN Payas
DLI
350
BALUSURI Varun Shanker
TELG
4 - 2 (-7,-9,11,13,6,9)
22-Jun,20:40h T 2
4 - 1 (4,11,9,-7,5)
414
MISHRA Sarth
UP
139
BHATTACHARJEE Ankur
BNG A
4 - 1 (10,3,9,-7,6)
23-Jun,10:15h T 1
4 - 1 (-7,5,10,4,7)
184
JAIN Payas
DLI
139
BHATTACHARJEE Ankur
BNG A
FINAL
4 - 0 (9,11,10,4) 23-Jun,14:15h T 1 4 - 2 (5,-6,-11,8,7,10)
184
JAIN Payas
DLI
191
MALIK Yashansh
DLI
WINNER
184
JAIN Payas
DLI
© GN - TTFI - 2024
1
Printed From : - www.ttfi.org
YOUTH BOYS SINGLES (U-19) : MAIN DRAW
33
22-Jun,16:30h / T16
268
PATIL Deepit Rajesh
MHR A
34
271
SONTAKKE Anish
MHR B
35
22-Jun,16:30h / T15
120
RAJKHOWA ROY Divyaj
ASM
36
415
GUPTA Satyam Giri
UP
37
22-Jun,16:30h / T14
246
P Yeshwanth
KNT
38
181
DUTT Arush
DLI
39
22-Jun,16:30h / T13
339
JATIN DEV Adlakhiya
TELG
40
138
SEN CHOUDHURY Aniket
BNG A
41
22-Jun,16:30h / T12
162
SARKAR Soumyadeep
BNG B
42
110
TELIDEVARA Surya Teja
AP
43
22-Jun,16:30h / T11
387
P.B. Abhinandh
TTTA
44
364
JAIN Aditya
TTFI
45
22-Jun,16:30h / T10
270
JORI Aditya
MHR B
46
131
HARSHIT Kumar
BHR
47
22-Jun,16:30h / T9
253
G NAIR Anokh
KRL
48
179
CHHETRI Aadarsh Om
DLI
49
22-Jun,16:30h / T8
410
SRIVASTAVA Divyansh
UP
50
336
BHATI Priyansh
RAJ
51
22-Jun,16:30h / T7
244
KASHYAP Varun
KNT
52
221
MALIK Rahul
HRN
53
22-Jun,16:30h / T6
141
CHAUDHURY Bodhisatwa
BNG A
54
303
DUTTA Deboshrut
NCOE
55
22-Jun,16:30h / T5
125
HUSSAIN BORA Sarfaras
ASM
56
201
BHATT Chitrax
GUJ
57
22-Jun,16:30h / T4
196
AGARWAL Anshuman
GOA
58
280
KASTURE Sagar
MHR B
59
22-Jun,16:30h / T3
383
BANIK Sujal
TTFI
60
145
DEY Riswav
BNG A
61
22-Jun,16:30h / T2
155
BISWAS Punit
BNG B
62
388
MAHIPAL Anuj
TTTA
63
22-Jun,16:30h / T1
178
SHARMA Samarth
CHD
64
191
MALIK Yashansh
DLI
3 - 0 (7,6,2)
22-Jun,17:30h T 8
3 - 2 (-8,5,-9,5,3)
268
PATIL Deepit Rajesh
MHR A
120
RAJKHOWA ROY Divyaj
ASM
3 - 1 (-10,10,7,12)
22-Jun,17:30h T 7
3 - 1 (-5,9,2,4)
246
P Yeshwanth
KNT
138
SEN CHOUDHURY Aniket
BNG A
3 - 1 (17,-5,4,9)
22-Jun,17:30h T 6
3 - 1 (7,9,-9,8)
162
SARKAR Soumyadeep
BNG B
387
P.B. Abhinandh
TTTA
3 - 1 (6,-8,14,9)
22-Jun,17:30h T 5
3 - 0 (5,6,3)
131
HARSHIT Kumar
BHR
179
CHHETRI Aadarsh Om
DLI
3 - 1 (7,11,-10,6)
22-Jun,17:30h T 4
3 - 1 (-6,8,9,9)
410
SRIVASTAVA Divyansh
UP
244
KASHYAP Varun
KNT
3 - 0 (7,7,6)
22-Jun,17:30h T 3
3 - 0 (7,3,6)
141
CHAUDHURY Bodhisatwa
BNG A
201
BHATT Chitrax
GUJ
3 - 0 (9,5,6)
22-Jun,17:30h T 2
3 - 1 (2,-8,6,9)
196
AGARWAL Anshuman
GOA
383
BANIK Sujal
TTFI
3 - 1 (8,-9,7,5)
22-Jun,17:30h T 1
3 - 0 (5,2,2)
155
BISWAS Punit
BNG B
191
MALIK Yashansh
DLI
3 - 0 (8,2,8)
22-Jun,19:00h T 5
3 - 2 (-9,10,10,-9,10)
268
PATIL Deepit Rajesh
MHR A
138
SEN CHOUDHURY Aniket
BNG A
3 - 0 (8,8,9)
22-Jun,19:00h T 6
3 - 2 (-10,7,-7,5,8)
162
SARKAR Soumyadeep
BNG B
179
CHHETRI Aadarsh Om
DLI
3 - 0 (5,5,8)
22-Jun,19:00h T 7
3 - 2 (8,-10,3,-8,9)
410
SRIVASTAVA Divyansh
UP
201
BHATT Chitrax
GUJ
3 - 2 (7,-9,-2,8,12)
22-Jun,19:00h T 8
3 - 0 (5,14,1)
383
BANIK Sujal
TTFI
191
MALIK Yashansh
DLI
4 - 0 (6,3,9,8)
22-Jun,20:40h T 3
4 - 1 (11,7,3,-3,11)
268
PATIL Deepit Rajesh
MHR A
179
CHHETRI Aadarsh Om
DLI
4 - 2 (-7,9,11,2,-8,10)
22-Jun,20:40h T 4
4 - 0 (10,8,7,7)
410
SRIVASTAVA Divyansh
UP
191
MALIK Yashansh
DLI
4 - 1 (4,8,4,-10,6)
23-Jun,10:15h T 2
4 - 0 (6,7,2,2)
268
PATIL Deepit Rajesh
MHR A
191
MALIK Yashansh
DLI
© GN - TTFI - 2024
2
Printed From : - www.ttfi.org