YOUTH BOYS SINGLES (U-15) : MAIN DRAW
1
646
MUTHU RAJASEKARAN Balamurugan
TNTTA
2
X
BYE
X
3
23-May,18:30h / T1
201
BISWAS Punit
BNG B
4
309
KATARIA Arya
GUJ
5
23-May,18:30h / T2
252
GUPTA Arjav
DLI
6
119
MODI Samarth
ASM
7
X
BYE
X
8
483
SAMANT Sharveya
MHR B
9
384
K MURTHY Abhinav
KNT
10
X
BYE
X
11
23-May,18:30h / T3
479
DANI Rohan
MHR B
12
427
SHAH Dhruv
MHR A
13
23-May,18:30h / T4
628
ARUSH REDDY Middela
TELG
14
162
KARMAKAR Priyanshu
BNG A
15
X
BYE
X
16
717
KUMAR Umesh
TTTA
17
361
SUTRADHAR Saikat
HRN
18
X
BYE
X
19
23-May,19:00h / T10
492
ATHANIKAR Swastik
MHR B
20
184
BARMAN Sounav
BNG A
21
23-May,18:30h / T5
279
ARYA Sarthak
DLI
22
150
DUTTA Deboshrut
BNG A
23
23-May,18:30h / T6
389
KURUMUNJI Ayush
KNT
24
505
SEGAL SINGH Kshetrimayum
MNP
25
23-May,18:30h / T7
151
ADHIKARY Emon
BNG A
26
699
SENTHIL KUMAR Mehan
TTTA
27
23-May,18:30h / T8
457
GIRGAONKAR Kaustubh
MHR B
28
337
BHATNAGAR Naman
HP
29
23-May,18:30h / T9
259
KHANDELWAL Daksh
DLI
30
401
VASAN Siddhant
KNT
31
X
BYE
X
32
459
CHOPDA Kushal
MHR B
646
MUTHU RAJASEKARAN Balamurugan
TNTTA
201
BISWAS Punit
BNG B
3 - 2 (7,6,-9,-6,6)
23-May,21:00h T 15
252
GUPTA Arjav
DLI
483
SAMANT Sharveya
MHR B
384
K MURTHY Abhinav
KNT
427
SHAH Dhruv
MHR A
3 - 1 (-6,7,8,8)
23-May,21:00h T 13
628
ARUSH REDDY Middela
TELG
717
KUMAR Umesh
TTTA
361
SUTRADHAR Saikat
HRN
492
ATHANIKAR Swastik
MHR B
3 - 2 (7,8,-9,-11,8)
23-May,21:00h T 11
3 - 1 (11,-8,0,2)
150
DUTTA Deboshrut
BNG A
505
SEGAL SINGH Kshetrimayum
MNP
3 - 0 (4,4,4)
23-May,21:00h T 10
3 - 1 (5,-5,10,2)
151
ADHIKARY Emon
BNG A
337
BHATNAGAR Naman
HP
3 - 2 (-9,-6,9,3,8)
23-May,21:00h T 9
401
VASAN Siddhant
KNT
459
CHOPDA Kushal
MHR B
3 - 2 (-3,4,8,-10,3)
24-May,09:00h T 1
3 - 0 (8,6,8)
201
BISWAS Punit
BNG B
483
SAMANT Sharveya
MHR B
3 - 0 (9,8,10)
24-May,09:00h T 2
3 - 2 (-10,7,-11,6,6)
384
K MURTHY Abhinav
KNT
628
ARUSH REDDY Middela
TELG
3 - 0 (7,10,13)
24-May,09:00h T 3
3 - 1 (-7,9,6,9)
492
ATHANIKAR Swastik
MHR B
505
SEGAL SINGH Kshetrimayum
MNP
3 - 1 (-7,8,11,3)
24-May,09:00h T 4
3 - 0 (5,4,7)
151
ADHIKARY Emon
BNG A
459
CHOPDA Kushal
MHR B
3 - 0 (9,9,4)
24-May,10:20h T 4
3 - 1 (7,-5,9,6)
201
BISWAS Punit
BNG B
628
ARUSH REDDY Middela
TELG
3 - 0 (6,9,8)
24-May,10:20h T 5
3 - 0 (5,8,8)
505
SEGAL SINGH Kshetrimayum
MNP
459
CHOPDA Kushal
MHR B
3 - 1 (10,-9,9,13)
24-May,12:00h T 11
3 - 2 (-7,-6,7,9,7)
201
BISWAS Punit
BNG B
459
CHOPDA Kushal
MHR B
FINAL
4 - 1 (4,-8,10,7,8) 24-May,16:30h T 1 4 - 1 (10,9,-7,9,7)
201
BISWAS Punit
BNG B
157
GHOSH Oishik
BNG A
WINNER
201
BISWAS Punit
BNG B
© GN - TTFI - 2024
1
Printed From : - www.ttfi.org
YOUTH BOYS SINGLES (U-15) : MAIN DRAW
33
118
BHATTACHARYYA Priyanuj
ASM
34
X
BYE
X
35
23-May,18:30h / T10
709
N.G.S Sidharth Raja
TTTA
36
180
MUKHERJEE Soham
BNG A
37
23-May,19:00h / T1
255
GUPTA Atherva
DLI
38
341
CHHABRA Arnavv
HRN
39
23-May,19:00h / T2
124
HARSHIT Kumar
BHR
40
444
JAIN Akshat
MHR B
41
639
M Nikkhil Menon
TNTTA
42
X
BYE
X
43
23-May,19:00h / T3
633
SAXENA Shaurya Raj
TELG
44
453
PANCHANGAM Gaurav
MHR B
45
23-May,19:00h / T4
405
KASHYAP Varun
KNT
46
164
DEY Rajdip
BNG A
47
X
BYE
X
48
677
RAJKHOWA ROY Divyaj
TTFI
49
157
GHOSH Oishik
BNG A
50
X
BYE
X
51
23-May,19:00h / T5
257
SUGRA Bhaskar Singh
DLI
52
596
TOSHNIWAL Lakshya
RAJ
53
23-May,19:00h / T6
284
MAINI Sudhanshu
DLI
54
655
ANANDAN Prajith Kumar
TNTTA
55
X
BYE
X
56
425
YADAV Aashay
MHR A
57
23-May,19:00h / T7
466
MULYE Neil
MHR B
58
195
DHAR Abhik
BNG B
59
23-May,19:00h / T8
254
JAIN Ashish
DLI
60
619
JATIN DEV Adlakhiya
TELG
61
23-May,19:00h / T9
390
SHETLUUR Hrishikesh
KNT
62
571
RAWAT Sahil
PSPB A
63
X
BYE
X
64
685
P.B. Abhinandh
TTTA
118
BHATTACHARYYA Priyanuj
ASM
180
MUKHERJEE Soham
BNG A
3 - 1 (8,-8,6,4)
23-May,21:00h T 7
3 - 2 (8,-6,-3,9,7)
255
GUPTA Atherva
DLI
444
JAIN Akshat
MHR B
639
M Nikkhil Menon
TNTTA
633
SAXENA Shaurya Raj
TELG
3 - 0 (8,2,9)
23-May,21:00h T 5
405
KASHYAP Varun
KNT
677
RAJKHOWA ROY Divyaj
TTFI
157
GHOSH Oishik
BNG A
596
TOSHNIWAL Lakshya
RAJ
3 - 2 (6,-7,10,-9,3)
23-May,21:00h T 3
284
MAINI Sudhanshu
DLI
425
YADAV Aashay
MHR A
3 - 0 (2,8,6)
23-May,21:00h T 2
3 - 1 (5,9,-3,7)
466
MULYE Neil
MHR B
254
JAIN Ashish
DLI
3 - 2 (-7,9,-10,11,11)
23-May,21:00h T 1
390
SHETLUUR Hrishikesh
KNT
685
P.B. Abhinandh
TTTA
3 - 0 (11,5,4)
24-May,09:00h T 5
3 - 1 (-14,11,5,4)
118
BHATTACHARYYA Priyanuj
ASM
444
JAIN Akshat
MHR B
3 - 1 (-11,6,5,5)
24-May,09:00h T 6
3 - 0 (6,12,7)
639
M Nikkhil Menon
TNTTA
677
RAJKHOWA ROY Divyaj
TTFI
3 - 1 (7,14,-9,6)
24-May,09:00h T 7
3 - 0 (9,7,8)
157
GHOSH Oishik
BNG A
284
MAINI Sudhanshu
DLI
3 - 1 (8,-9,8,4)
24-May,09:00h T 8
3 - 1 (-8,7,4,10)
466
MULYE Neil
MHR B
685
P.B. Abhinandh
TTTA
3 - 1 (5,3,-11,7)
24-May,10:20h T 6
3 - 1 (10,9,-7,7)
118
BHATTACHARYYA Priyanuj
ASM
639
M Nikkhil Menon
TNTTA
3 - 1 (-4,5,7,10)
24-May,10:20h T 7
3 - 0 (8,8,8)
157
GHOSH Oishik
BNG A
685
P.B. Abhinandh
TTTA
3 - 0 (7,8,6)
24-May,12:00h T 12
3 - 1 (4,-18,9,8)
118
BHATTACHARYYA Priyanuj
ASM
157
GHOSH Oishik
BNG A
© GN - TTFI - 2024
2
Printed From : - www.ttfi.org