JUNIOR BOYS SINGLES : MAIN DRAW
R/64
1
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
2
X
BYE
X
3
20-Oct,15:00h / T17
744
SAHA Swarnava
WB
4
348
SHINDE Shounak
MHR B
5
20-Oct,15:00h / T18
531
MEHRA Trishul
TELG
6
405
DEY Arijit
NB
7
20-Oct,15:00h / T19
632
BOSE Ankit
WB
8
314
SOMAIYA Chinmaya
MHR A
9
20-Oct,15:00h / T20
417
DAS Mainak
NB
10
606
TYAGI Akshat
UP
11
20-Oct,15:30h / T1
270
SRIKANTH KASHYAP P V
KNT
12
627
SEN CHOUDHURY Aniket
WB
13
20-Oct,15:30h / T2
198
BHATT Chitrax
GUJ
14
323
CHITNIS Aadi
MHR B
15
X
BYE
X
16
170
JAIN Payas
DLI
17
360
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
18
X
BYE
X
19
20-Oct,15:30h / T3
738
BANIK Sujal
WB
20
317
ASRANI Havish
MHR A
21
20-Oct,15:30h / T4
340
SHAH Rajveer
MHR B
22
471
YENGKHOM Khelendrajit
PSPB A
23
20-Oct,15:30h / T5
614
CHANDRA Shivam
UP
24
619
ROY Abir
WB
25
20-Oct,15:30h / T6
262
K J Aakash
KNT
26
237
SINGHAL Vansh
HRN
27
20-Oct,15:30h / T7
698
GHOSH Rudra Narayan
WB
28
435
SARKAR Soumyadeep
NB
29
20-Oct,15:30h / T8
337
NISTALA Mainak
MHR B
30
554
SOLAIYAN Karthikeyan
TN
31
X
BYE
X
32
177
GOEL Shreyaans
DLI
R/32
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
744
SAHA Swarnava
WB
3 - 2 (07,-4,-8,14,06)
20-Oct,17:30h T 2
3 - 2 (-2,08,-8,07,06)
405
DEY Arijit
NB
632
BOSE Ankit
WB
3 - 0 (09,06,07)
20-Oct,17:30h T 3
3 - 2 (05,-8,-10,05,10)
417
DAS Mainak
NB
627
SEN CHOUDHURY Aniket
WB
3 - 0 (06,09,07)
20-Oct,17:30h T 4
198
BHATT Chitrax
GUJ
170
JAIN Payas
DLI
360
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
738
BANIK Sujal
WB
3 - 2 (-11,07,-9,08,08)
20-Oct,17:30h T 6
3 - 0 (06,06,09)
471
YENGKHOM Khelendrajit
PSPB A
619
ROY Abir
WB
3 - 2 (15,-1,-7,09,03)
20-Oct,17:30h T 7
3 - 2 (-9,-7,03,07,06)
237
SINGHAL Vansh
HRN
435
SARKAR Soumyadeep
NB
3 - 0 (05,08,03)
20-Oct,17:30h T 8
554
SOLAIYAN Karthikeyan
TN
177
GOEL Shreyaans
DLI
R/16
3 - 0 (05,03,12)
20-Oct,19:45h T 9
3 - 0 (09,04,03)
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
632
BOSE Ankit
WB
3 - 2 (-7,06,08,-7,08)
20-Oct,19:45h T 10
3 - 2 (06,09,-4,-9,06)
417
DAS Mainak
NB
170
JAIN Payas
DLI
3 - 0 (05,06,08)
20-Oct,19:45h T 11
3 - 1 (08,-9,06,10)
360
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
619
ROY Abir
WB
3 - 1 (11,-12,07,10)
20-Oct,19:45h T 12
3 - 0 (05,09,06)
237
SINGHAL Vansh
HRN
177
GOEL Shreyaans
DLI
QF
3 - 0 (6,8,7)
21-Oct,09:00h T 5
3 - 2 (-7,7,-3,9,9)
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
417
DAS Mainak
NB
3 - 1 (8,-7,6,8)
21-Oct,09:00h T 6
3 - 1 (6,-9,7,7)
360
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
177
GOEL Shreyaans
DLI
SF
4 - 2 (5,5,14,-9,-9,16)
21-Oct,10:45h T 1
4 - 3 (-4,-8,10,10,-9,10,9)
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
360
HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
MIZ
FINAL
4 - 1 (7,8,9,-7,10) 21-Oct,12:45h T 1 4 - 0 (6,5,11,6)
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
183
MALIK Yashansh
DLI
WINNER
585
DEENADAYALAN Vishwa
TN
JUNIOR BOYS SINGLES : MAIN DRAW
R/64
33
415
BHATTACHARJEE Jayabrata
NB
34
X
BYE
X
35
20-Oct,15:30h / T9
568
SANTHOESH A.p.roopan
TN
36
347
DAS Shivam
MHR B
37
20-Oct,15:30h / T10
746
BALLAV Tamal
WB
38
279
BHARADWAJ Sujan
KNT
39
20-Oct,15:30h / T11
523
ATMAKURI Sainath Reddy
TELG
40
310
ANAND Aadil
MHR A
41
20-Oct,15:30h / T12
611
SRIVASTAVA Divyansh
UP
42
742
ADITYA Swagnik
WB
43
20-Oct,15:30h / T13
431
SEN Shreyangshu
NB
44
183
MALIK Yashansh
DLI
45
20-Oct,15:30h / T14
343
JOSHI Sahil
MHR B
46
148
AGGARWAL Arnav
CHD
47
X
BYE
X
48
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
49
333
MALHOTRA Hrishikesh
MHR B
50
X
BYE
X
51
20-Oct,15:30h / T15
432
SUR ROY Siddhant
NB
52
108
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
53
20-Oct,15:30h / T16
718
PAUL Sohom
WB
54
516
KANNAN Kesavan
TELG
55
20-Oct,15:30h / T17
192
AGARWAL Anshuman
GOA
56
274
KASHYAP Samyak
KNT
57
20-Oct,15:30h / T18
581
GANESH Varun
TN
58
692
DEY Riswav
WB
59
20-Oct,15:30h / T19
216
DAS Aryamaan
HRN
60
334
MODI Jash
MHR B
61
20-Oct,15:30h / T20
476
GUPTA Satyam Giri
PSPB A
62
654
CHAUDHURY Bodhisatwa
WB
63
X
BYE
X
64
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
R/32
415
BHATTACHARJEE Jayabrata
NB
347
DAS Shivam
MHR B
3 - 2 (08,09,-6,-10,02)
20-Oct,17:30h T 10
3 - 2 (-7,11,12,-8,08)
746
BALLAV Tamal
WB
523
ATMAKURI Sainath Reddy
TELG
3 - 0 (04,07,08)
20-Oct,17:30h T 11
3 - 0 (02,05,08)
611
SRIVASTAVA Divyansh
UP
183
MALIK Yashansh
DLI
3 - 0 (08,08,06)
20-Oct,17:30h T 12
148
AGGARWAL Arnav
CHD
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
333
MALHOTRA Hrishikesh
MHR B
108
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
3 - 0 (05,08,04)
20-Oct,17:30h T 14
3 - 2 (-10,-5,06,03,07)
516
KANNAN Kesavan
TELG
192
AGARWAL Anshuman
GOA
3 - 2 (11,-9,08,-8,04)
20-Oct,17:30h T 15
3 - 1 (07,-6,06,10)
692
DEY Riswav
WB
334
MODI Jash
MHR B
3 - 0 (07,08,10)
20-Oct,17:30h T 16
476
GUPTA Satyam Giri
PSPB A
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
R/16
3 - 2 (09,-6,-9,09,06)
20-Oct,19:45h T 13
3 - 1 (06,07,-9,11)
347
DAS Shivam
MHR B
746
BALLAV Tamal
WB
3 - 0 (06,09,05)
20-Oct,19:45h T 14
3 - 1 (-10,8,10,9)
183
MALIK Yashansh
DLI
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
3 - 2 (-6,-8,05,05,13)
20-Oct,19:45h T 15
3 - 2 (-10,06,-9,11,09)
108
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
516
KANNAN Kesavan
TELG
3 - 2 (07,-11,10,-6,12)
20-Oct,19:45h T 16
3 - 2 (-10,09,9,-3,13)
692
DEY Riswav
WB
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
QF
3 - 2 (-7,9,8,-11,6)
21-Oct,09:00h T 7
3 - 1 (-7,06,08,06)
746
BALLAV Tamal
WB
183
MALIK Yashansh
DLI
3 - 2 (-4,-14,3,4,8)
21-Oct,09:00h T 8
3 - 0 (8,5,7)
108
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM
692
DEY Riswav
WB
SF
4 - 0 (9,7,3,2)
21-Oct,10:45h T 2
4 - 2 (-9,8,-7,8,5,7)
183
MALIK Yashansh
DLI
108
GOHAIN Agniv Bhaskar
ASM