SUB JUNIOR BOYS SINGLES : MAIN DRAW
R/64
1
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
2
X
BYE
X
3
19-Oct,17:35h / T1
662
ADHIKARY Emon
WB
4
225
ARORA Naman
HRN
5
19-Oct,17:35h / T2
270
SRIKANTH KASHYAP P V
KNT
6
323
CHITNIS Aadi
MHR B
7
19-Oct,17:35h / T3
123
DAS Shreyas
ASM
8
698
GHOSH Rudra Narayan
WB
9
19-Oct,17:35h / T4
316
PANCHANGAM Gaurav
MHR A
10
148
AGGARWAL Arnav
CHD
11
19-Oct,17:35h / T5
272
SHANKAR Rohith
KNT
12
711
DAS Shankhadip
WB
13
19-Oct,17:35h / T6
565
PRAKASAM Raghuraam
TN
14
319
CHOPDA Kushal
MHR A
15
X
BYE
X
16
614
CHANDRA Shivam
UP
17
279
BHARADWAJ Sujan
KNT
18
X
BYE
X
19
19-Oct,17:35h / T7
175
SINGH Samarth
DLI
20
579
SHANMUGAM Tharun
TN
21
19-Oct,17:35h / T8
310
ANAND Aadil
MHR A
22
484
TOSHNIWAL Lakshya
RAJ
23
19-Oct,17:35h / T9
472
SEGAL SINGH Kshetrimayum
PSPB A
24
195
VERENKER Nagesh
GOA
25
19-Oct,17:35h / T10
633
BHATTACHARJEE Ankur
WB
26
557
SUNDAR Manikandan
TN
27
19-Oct,17:35h / T11
269
SANKAR Kiran Ashish
KNT
28
181
NARANG Tejas
DLI
29
19-Oct,17:35h / T12
337
NISTALA Mainak
MHR B
30
1218
DWARY Parijat
WB
31
X
BYE
X
32
613
MISHRA Sarth
UP
R/32
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
225
ARORA Naman
HRN
3 - 1 (09,-2,03,06)
19-Oct,19:30h T 2
3 - 1 (04,03,-8,03)
270
SRIKANTH KASHYAP P V
KNT
698
GHOSH Rudra Narayan
WB
3 - 2 (05,-3,-3,13,10)
19-Oct,19:30h T 3
3 - 1 (-8,12,05,06)
148
AGGARWAL Arnav
CHD
272
SHANKAR Rohith
KNT
3 - 1 (09,-7,07,08)
19-Oct,19:30h T 4
319
CHOPDA Kushal
MHR A
614
CHANDRA Shivam
UP
279
BHARADWAJ Sujan
KNT
579
SHANMUGAM Tharun
TN
3 - 0 (03,05,04)
19-Oct,19:30h T 6
3 - 0 (09,10,08)
310
ANAND Aadil
MHR A
472
SEGAL SINGH Kshetrimayum
PSPB A
3 - 0 (07,09,09)
19-Oct,19:30h T 7
3 - 1 (07,-10,07,08)
633
BHATTACHARJEE Ankur
WB
181
NARANG Tejas
DLI
3 - 0 (12,05,04)
19-Oct,19:30h T 8
337
NISTALA Mainak
MHR B
613
MISHRA Sarth
UP
R/16
3 - 0 (09,11,05)
20-Oct,11:10h T 13
3 - 2 (-4,07,-9,05,10)
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
698
GHOSH Rudra Narayan
WB
3 - 0 (08,10,09)
20-Oct,11:10h T 14
3 - 2 (07,-9,02,-10,08)
148
AGGARWAL Arnav
CHD
614
CHANDRA Shivam
UP
3 - 0 (10,09,09)
20-Oct,11:10h T 15
3 - 0 (03,06,06)
579
SHANMUGAM Tharun
TN
310
ANAND Aadil
MHR A
3 - 0 (05,03,07)
20-Oct,11:10h T 16
3 - 0 (15,05,08)
633
BHATTACHARJEE Ankur
WB
613
MISHRA Sarth
UP
QF
3 - 2 (01,06,-10,-3,06)
20-Oct,13:15h T 1
3 - 0 (06,10,09)
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
614
CHANDRA Shivam
UP
3 - 2 (-9,05,10,-11,06)
20-Oct,13:15h T 2
3 - 2 (04,-10,-5,07,08)
310
ANAND Aadil
MHR A
613
MISHRA Sarth
UP
SF
3 - 1 (09,09,-4,08)
20-Oct,15:00h T 1
3 - 1 (10,-9,07,09)
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
613
MISHRA Sarth
UP
FINAL
4 - 1 (03,05,-9,09,07) 20-Oct,16:30h T 1 4 - 1 (01,10,06,-11,09)
153
OM CHETRI Aadarsh
DLI
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
WINNER
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
SUB JUNIOR BOYS SINGLES : MAIN DRAW
R/64
33
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
34
X
BYE
X
35
19-Oct,17:35h / T13
674
GHOSH Oishik
WB
36
311
JAIN Akshat
MHR A
37
19-Oct,17:35h / T14
182
KALRA Veerman Singh
DLI
38
201
PATEL Harsh
GUJ
39
19-Oct,17:35h / T15
213
BHATNAGAR Naman
HP
40
738
BANIK Sujal
WB
41
19-Oct,17:35h / T16
471
YENGKHOM Khelendrajit
PSPB A
42
346
DEDHIA Sharman
MHR B
43
19-Oct,17:35h / T17
522
JASHAN Sai
TELG
44
274
KASHYAP Samyak
KNT
45
19-Oct,17:35h / T18
649
GHOSH Ayan
WB
46
125
ROSEL Yagnick
ASM
47
X
BYE
X
48
334
MODI Jash
MHR B
49
192
AGARWAL Anshuman
GOA
50
X
BYE
X
51
19-Oct,17:35h / T19
560
KUTTY Navaneeth
TN
52
706
PAUL Saranya
WB
53
19-Oct,17:35h / T20
154
JAIN Aditya
DLI
54
284
BHAT Vishnu
KNT
55
19-Oct,18:00h / T17
655
BOSE Bolik
WB
56
340
SHAH Rajveer
MHR B
57
19-Oct,18:00h / T18
262
K J Aakash
KNT
58
179
MAINI Sudhanshu
DLI
59
19-Oct,18:00h / T19
474
SARKAR Ronald
PSPB A
60
317
ASRANI Havish
MHR A
61
19-Oct,18:00h / T20
654
CHAUDHURY Bodhisatwa
WB
62
422
BISWAS Punit
NB
63
X
BYE
X
64
611
SRIVASTAVA Divyansh
UP
R/32
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
311
JAIN Akshat
MHR A
3 - 1 (11,-2,07,04)
19-Oct,19:30h T 10
3 - 0 (07,06,03)
201
PATEL Harsh
GUJ
738
BANIK Sujal
WB
3 - 2 (-13,10,-6,08,09)
19-Oct,19:30h T 11
3 - 2 (-8,06,06,-10,09)
471
YENGKHOM Khelendrajit
PSPB A
522
JASHAN Sai
TELG
3 - 1 (03,05,-8,07)
19-Oct,19:30h T 12
649
GHOSH Ayan
WB
334
MODI Jash
MHR B
192
AGARWAL Anshuman
GOA
560
KUTTY Navaneeth
TN
3 - 2 (07,-7,03,-9,08)
19-Oct,19:30h T 14
3 - 1 (03,07,-8,08)
154
JAIN Aditya
DLI
340
SHAH Rajveer
MHR B
3 - 0 (05,04,04)
19-Oct,19:30h T 15
3 - 0 (05,05,08)
262
K J Aakash
KNT
317
ASRANI Havish
MHR A
3 - 0 (03,09,07)
19-Oct,19:30h T 16
654
CHAUDHURY Bodhisatwa
WB
611
SRIVASTAVA Divyansh
UP
R/16
3 - 0 (09,04,07)
20-Oct,11:10h T 17
3 - 2 (13,11,-8,-3,03)
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
738
BANIK Sujal
WB
3 - 2 (-7,-8,07,08,08)
20-Oct,11:10h T 18
3 - 1 (09,08,-10,04)
471
YENGKHOM Khelendrajit
PSPB A
334
MODI Jash
MHR B
3 - 1 (-12,05,06,08)
20-Oct,11:10h T 19
3 - 1 (04,-11,06,07)
560
KUTTY Navaneeth
TN
340
SHAH Rajveer
MHR B
3 - 2 (-8,10,09,-11,07)
20-Oct,11:10h T 20
3 - 0 (09,09,11)
317
ASRANI Havish
MHR A
654
CHAUDHURY Bodhisatwa
WB
QF
3 - 0 (07,05,07)
20-Oct,13:15h T 3
3 - 0 (06,08,06)
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
334
MODI Jash
MHR B
3 - 0 (05,07,09)
20-Oct,13:15h T 4
3 - 2 (-8,02,-6,04,09)
340
SHAH Rajveer
MHR B
654
CHAUDHURY Bodhisatwa
WB
SF
3 - 0 (07,08,07)
20-Oct,15:00h T 2
3 - 1 (-7,10,08,12)
564
SURESH RAJ Preyesh
TN
340
SHAH Rajveer
MHR B