CADET GIRLS SINGLES : MAIN DRAW
R/32
1
19-Oct,18:00h / T1
1131
BRAMHACHARY Diya
WB
2
1010
PAREEK Jayshree
RAJ
3
19-Oct,18:00h / T2
841
DARGAN Saanvi
HRN
4
1102
GUPTA Anika
UP
5
19-Oct,18:00h / T3
1191
SARKAR Souradrita
WB
6
1097
HARIMAKESHWARAN Yavanika
TN
7
19-Oct,18:00h / T4
1177
MAJI Sayanika
WB
8
886
KULKARNI Devyani
MHR A
9
19-Oct,18:00h / T5
807
MUDGAL Vanshika
DLI
10
1103
TRIPATHI Avani
UP
11
19-Oct,18:00h / T6
1126
BASU Disha
WB
12
918
CHINCHANSURE Rutuja
MHR B
13
19-Oct,18:00h / T7
1172
CHAKRABARTY Sanchari
WB
14
837
RAJPUT Ishika
HRN
15
19-Oct,18:00h / T8
1043
JALANI Paluru
TELG
16
1088
NAGAM Sharvani
TN
17
19-Oct,18:00h / T9
1150
SAHA Nandini
WB
18
864
AGRAWAL Neeti
KNT
19
19-Oct,18:00h / T10
1076
BALAJI REENA Nandhini
TN
20
1000
MAZUMDAR Prachi
PSPB A
21
19-Oct,18:00h / T11
836
DANGI Gargi
HRN
22
1130
BASU Diya
WB
23
19-Oct,18:00h / T12
1048
Y SHREYA Satyamurthy
TELG
24
906
VARGHESE Jennifer
MHR B
25
19-Oct,18:00h / T13
1129
ROY Ditsa
WB
26
762
BARMAN Drishannita
ASM
27
19-Oct,18:00h / T14
1119
KARMAKAR Avisha
WB
28
1107
MAHAJAN Suhani
UP
29
19-Oct,18:00h / T15
1006
SINHA Adya
RAJ
30
1167
GHOSHAL Rupsa
WB
31
19-Oct,18:00h / T16
842
VERMA Sanjana
HRN
32
1063
M Hansini
TN
R/16
3 - 0 (07,10,10)
20-Oct,09:00h T 1
3 - 1 (09,-8,09,05)
1131
BRAMHACHARY Diya
WB
841
DARGAN Saanvi
HRN
3 - 0 (03,07,07)
20-Oct,09:00h T 2
3 - 1 (11,-8,06,06)
1191
SARKAR Souradrita
WB
886
KULKARNI Devyani
MHR A
3 - 0 (05,06,06)
20-Oct,09:00h T 3
3 - 1 (-8,08,09,07)
807
MUDGAL Vanshika
DLI
1126
BASU Disha
WB
3 - 2 (-9,11,07,-7,09)
20-Oct,09:00h T 4
3 - 0 (06,03,08)
1172
CHAKRABARTY Sanchari
WB
1088
NAGAM Sharvani
TN
3 - 0 (08,08,11)
20-Oct,09:00h T 5
3 - 0 (09,06,08)
1150
SAHA Nandini
WB
1000
MAZUMDAR Prachi
PSPB A
3 - 1 (07,04,-9,09)
20-Oct,09:00h T 6
3 - 0 (07,05,07)
836
DANGI Gargi
HRN
906
VARGHESE Jennifer
MHR B
3 - 1 (04,-5,01,05)
20-Oct,09:00h T 7
3 - 0 (06,10,08)
1129
ROY Ditsa
WB
1107
MAHAJAN Suhani
UP
3 - 1 (08,08,-9,07)
20-Oct,09:00h T 8
3 - 0 (05,04,09)
1167
GHOSHAL Rupsa
WB
1063
M Hansini
TN
QF
3 - 2 (08,09,-6,-8,06)
20-Oct,12:50h T 1
3 - 1 (-9,09,08,06)
1131
BRAMHACHARY Diya
WB
886
KULKARNI Devyani
MHR A
3 - 1 (-11,5,5,9)
20-Oct,12:50h T 2
3 - 0 (05,04,08)
807
MUDGAL Vanshika
DLI
1088
NAGAM Sharvani
TN
3 - 1 (-6,08,04,08)
20-Oct,12:50h T 3
3 - 1 (-8,08,07,05)
1150
SAHA Nandini
WB
906
VARGHESE Jennifer
MHR B
3 - 2 (06,-8,-8,08,08)
20-Oct,12:50h T 4
3 - 1 (-7,14,07,10)
1107
MAHAJAN Suhani
UP
1167
GHOSHAL Rupsa
WB
SF
3 - 1 (07,09,-9,09)
20-Oct,14:30h T 1
3 - 0 (03,06,07)
1131
BRAMHACHARY Diya
WB
1088
NAGAM Sharvani
TN
3 - 1 (-6,05,04,11)
20-Oct,14:30h T 2
3 - 0 (10,09,10)
906
VARGHESE Jennifer
MHR B
1167
GHOSHAL Rupsa
WB
FINAL
3 - 2 (07,-1,10,-6,06)
20-Oct,16:00h T 2
3 - 1 (08,08,-9,06)
1088
NAGAM Sharvani
TN
1167
GHOSHAL Rupsa
WB
WINNER
1167
GHOSHAL Rupsa
WB