CADET BOYS SINGLES : MAIN DRAW
R/32
1
19-Oct,18:25h / T1
580
KUMAR Umesh
TN
2
341
DANI Rohan
MHR B
3
19-Oct,18:25h / T2
105
BORA Adeetya Aryan
ASM
4
517
ARUSH REDDY Middela
TELG
5
19-Oct,18:25h / T3
679
MONDAL Pratyush
WB
6
330
HINGORANY Dev
MHR B
7
19-Oct,18:25h / T4
482
GOYAL Devansh
RAJ
8
467
RAJKHOWA ROY Divyaj
PSPB A
9
19-Oct,18:25h / T5
571
PRAKASAM Siddarth
TN
10
520
THARUN Mukesh
TELG
11
19-Oct,18:25h / T6
278
NARASIMHA BASHYAM Sreejith
KNT
12
422
BISWAS Punit
NB
13
19-Oct,18:25h / T7
574
S Sriram
TN
14
668
CHANDA Kanishka
WB
15
19-Oct,18:25h / T8
552
VENKATGIRI Jishnu Balaji
TN
16
331
SHAH Dhruv
MHR B
17
19-Oct,18:25h / T9
473
BHATTACHARYYA Priyanuj
PSPB A
18
726
BARMAN Sounav
WB
19
19-Oct,18:25h / T10
326
BHONDWE Anagh
MHR B
20
578
VENKATRAMAN Tejasram
TN
21
19-Oct,18:25h / T11
179
MAINI Sudhanshu
DLI
22
354
SACHDEV Udit
MHR B
23
19-Oct,18:25h / T12
484
TOSHNIWAL Lakshya
RAJ
24
507
JATIN DEV Adlakhiya
TELG
25
19-Oct,18:25h / T13
472
SEGAL SINGH Kshetrimayum
PSPB A
26
534
M Nikkhil Menon
TN
27
19-Oct,18:25h / T14
332
DESHPANDE Hriday
MHR B
28
683
KARMAKAR Priyanshu
WB
29
19-Oct,18:25h / T15
233
KATARIA Siddhant
HRN
30
527
SAXENA Shaurya Raj
TELG
31
19-Oct,18:25h / T16
277
VASAN Siddhant
KNT
32
535
P.B. Abhinandh
TN
R/16
3 - 0 (08,06,04)
20-Oct,09:00h T 9
3 - 1 (-12,06,05,08)
580
KUMAR Umesh
TN
517
ARUSH REDDY Middela
TELG
3 - 2 (10,-9,08,-8,07)
20-Oct,09:00h T 10
3 - 0 (06,09,08)
679
MONDAL Pratyush
WB
467
RAJKHOWA ROY Divyaj
PSPB A
3 - 0 (10,03,10)
20-Oct,09:00h T 11
3 - 0 (07,05,04)
571
PRAKASAM Siddarth
TN
422
BISWAS Punit
NB
3 - 0 (05,06,05)
20-Oct,09:00h T 12
3 - 0 (03,06,06)
574
S Sriram
TN
331
SHAH Dhruv
MHR B
3 - 0 (05,01,05)
20-Oct,09:00h T 13
3 - 1 (11,-5,05,12)
473
BHATTACHARYYA Priyanuj
PSPB A
578
VENKATRAMAN Tejasram
TN
3 - 1 (10,-10,10,06)
20-Oct,09:00h T 14
3 - 1 (08,-12,07,05)
354
SACHDEV Udit
MHR B
507
JATIN DEV Adlakhiya
TELG
3 - 2 (-9,-11,04,05,06)
20-Oct,09:00h T 15
3 - 1 (06,-8,04,11)
472
SEGAL SINGH Kshetrimayum
PSPB A
332
DESHPANDE Hriday
MHR B
3 - 0 (05,07,10)
20-Oct,09:00h T 16
3 - 0 (05,08,08)
233
KATARIA Siddhant
HRN
535
P.B. Abhinandh
TN
QF
3 - 0 (11,06,06)
20-Oct,12:50h T 5
3 - 2 (-8,-9,08,07,07)
580
KUMAR Umesh
TN
467
RAJKHOWA ROY Divyaj
PSPB A
3 - 1 (07,-9,06,08)
20-Oct,12:50h T 6
3 - 1 (09,06,-8,08)
422
BISWAS Punit
NB
331
SHAH Dhruv
MHR B
3 - 2 (05,07,-9,-5,08)
20-Oct,12:50h T 7
3 - 1 (-11,07,06,02)
473
BHATTACHARYYA Priyanuj
PSPB A
507
JATIN DEV Adlakhiya
TELG
3 - 2 (08,08,-9,-7,07)
20-Oct,12:50h T 8
3 - 2 (08,08,-4,-11,09)
472
SEGAL SINGH Kshetrimayum
PSPB A
535
P.B. Abhinandh
TN
SF
3 - 1 (13,08,-8,07)
20-Oct,14:30h T 1
3 - 0 (06,06,08)
467
RAJKHOWA ROY Divyaj
PSPB A
422
BISWAS Punit
NB
3 - 1 (01,06,-5,16)
20-Oct,14:30h T 2
3 - 1 (08,-5,09,08)
473
BHATTACHARYYA Priyanuj
PSPB A
535
P.B. Abhinandh
TN
FINAL
3 - 0 (05,08,04)
20-Oct,16:00h T 1
3 - 0 (07,10,10)
467
RAJKHOWA ROY Divyaj
PSPB A
473
BHATTACHARYYA Priyanuj
PSPB A
WINNER
473
BHATTACHARYYA Priyanuj
PSPB A